SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CLOMIPHENE CITRATE NIE DZIAŁA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Wiadomo, ale kiedy sa juz przeslankitego typu ja wolalbym niepotrzebnie nie kusic losu(czytaj nie cykli clomidowych)

Kobiety nolve biora i cierpia z powodu rakow macicy i watroby sam sie dziwie, ze jeszcze to biore

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Nie masz ani macicy ani watroby (od orali) wiec spokojna głowa nic Ci nie grozi juz

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356


Jak obiecałem, tak robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
ok roid fundowac sobie 2razy do roku pct z delikatnymi dawkami clomu to jeszcze luz. ale zeby podjadac clom miedzy cyklami to juz przesada jak dla mnie.
co do boosterow to ostatnio ktos nawet wkleil ze po niemalym cyklu zrobil pct na novedexie i dalo rade. nadmienie tylko ze novedex to akurat obecnie srednio booster, bo osobiscie testowal pare o wiele wiele lepszych. wiec mysle ze niezly potencjal maja bosstery, oczywiscie cena takieog pct to juz nieraz drugie tyle co cykl ale zdrowiej chociaz. sam jestem za tym zeby do cykli krotkich (6-10tyg) i na srodkach mniej blokujaych mozna sie obejsc bez clomu, nolvy ale z dobra dawka dobrego boostera i dobrego tribulusa, i odpowiednio dlugi pct.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
skoro mowa o cyklach na boosterach (czyli w wiekszosci ai ostatnimi czasy, tribulusy nieco zeszly chyba ze sceny), to na novedexie kolezka wykrecil ostatnio wynk ok. 1900punktow w skali 100-800 (nie jestem pewny dolnej granicy, gorna na pewno kolo 800). wnioski mozna sobie wyciagnac samemu.

sorki za maly oftop.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356


4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356


5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356


6
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TESTOSTERON><

Następny temat

Przerwa w Treningach Miedzy Cyklami saa

WHEY premium