SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD tutaj pomoże czy dalej trzymać zbilansowaną?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694




Od dwóch tyg trzymam dietę zbilansowaną i ubyło ok. 1kg. Fota powyżej była robiona przed redukcją. Od zawsze korzystałem z diet zbilansowanych, nigdy z CKD itp. Moim celem jest jak najwięcej fatu zrzucić do końca listopada ew. początku grudnia. Chce mieć komfort psychiczny przy masowaniu. Teraz pytanie, warto przerzucić się na 2-4 tyg na CKD? Nie mogę za ch*ja pozbyć się fatu z tych części ciała na których mi najbardziej zależy - myślicie, że CKD może tutaj pomóc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
na ckd imo za krótki okres, możesz próbować lc.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nie ma co wchodzić na CKD przy takim BF. Tak jak Koniu pisze, obciąć węgli. Zostaw je tylko w pierwszym posiłku i potreningowym.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
100g owsianych i 100g bastami - styka? 30g Carbo po treningu wyrzucić? Posiłek przed treningiem ma się składać z samego białka czy dorzucić np. jabłko?

Zmieniony przez - crytek w dniu 2010-11-14 23:07:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Możesz tak spróbować. Ja na redukcji nie pije w ogóle carbo, mi szczególnie nie służy.

Przed treningiem białko + tłuszcz. Na przykład tłuste mięso, jak karkówka, niższej klasy wołowina itd.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
też bym zrezygnował z carbo.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17894
BzykuDg dlaczego przy takim bf nie ma sensu wchodzic na ckd uwazasz ze za duzy?
Sam pamietam jak jechales ckd to tez troche tluszczu miales jak wrzuciles ta fote z lutego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
W lutym zacząłem redukować, a na CKD wszedłem dopiero w kwetniu/maju, gdzie zjechałem od momentu jak zacząłem jakies 6-8kg.

Na low carbie będzie lecieć bez problemu, a CKD zastosowałbym jak będziesz miał już zastój, bo jak już będziesz na CKD to co w takim przypadku zrobisz?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17894
ud 2.o :D, nie no tak tylko wlasnie pytalem z ciekawosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
No tak, ale ile masz weglowoanów w diecie? i na jaki okres czasu przewidujesz LC?

Jesli dłuzej niz 2 tyg. proponowałabym jakies ładowania.

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na MASE do oceny

Następny temat

obnizenie bialka na roztrenowaniu...do specow

WHEY premium