SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD proszę o ocene

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 609

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

Mężczyzna

Waga

71kg

Wzrost

174

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

około 12%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca fizyczna 5 dni w tygodniu , 5-6h snu w weekendi 8-9 , trenuje 4x w tyg

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Siłownia +bieganie na siłowni jest większość podstawowego sprzętu , trenuje od 5 mieśiecy

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Low carb , dobry wpływ

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

WPC,MAN SCORCH
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 386
Witam , jest to mój pierwszy post na forum więc wytam wszystkich serdczenie , no to zaczynamy,

Na początek przydadzą wam się pewnie dane o mnie.

Zapotrzebowanie:Około 1800-2000kcal.


Obecnie pracuje fizycznie 5x w tygodniu , praca czasami to toalne zbijanie bąków a czasem ostre zapieprzanie.

Na redukcji low carb jestem od półtorej mieśiąca , spadło 8 kg i pare cm w pasie.Jestem zadowlony z efektów ale chce spróbować sił w CKD.



Suplementacja : Białko K** , Man Scorch , mam też stack kreatynowy , warto brać?



Produkty spożywcze jakimi dysponuje :

1.Jajka

2.Kurczak wędzony/ lub zwykły cyc (nie zawsze jest)

3.Tuńczyk i łosoś z puszki

4.Twaróg , serek wiejski

5.Warzywa :Pomidor,papryka,ogórek

6.Ser Gouda i jogurt naturalny(lubie dodać do sałatek)

7.Oliwa z oliwek,Orzechy (różne rodzaje)

8.Polędwica drobiowa z piersi z kurczaka (uwielbiam)



A teraz moje pytanka do was.

1.Czy na diecie CKD można wykonywać interwały?

2.Jeżeli tak , to czy można je wykonywać po treningu siłowym (wiem że wiele osób tego nie poleca , czytałem jednak inne fora i ludzie na zwykłych dietach redukcyjnych wykonują interwały tylko troszke lżejsze.Mnie najbardziej pasuje w dni treningowe ponieważ blisko mojej siłowni jest bieżnia , do pracy jeżdzę samochodem , i zawsze odrazu po pracy ide na siłownie a potem na bierznie , a niestety przez nasze ceny benzyny nie moge pozwolić sobie jezdzic na nią w dni nie treningowe , jest dość daleko.Ktoś mógłby powiedzieć to biegaj w terenie ale u mnie naprawdę ciężko a równy teren,ja nawet dobrych butów do biegania nie mam , raz próbowałem nie na tej bieżni i niestety bolały mnie troszke stawy , jednak jeżeli biegam własnie po siłowym to wszystko jest wporządku.

3.Czy muszę wykonywać ładowanie węglami?A jeżeli tak to czy musi być one tak częste , jak raz na tydzień?

4.Czy taki podział treningów jest ok na tej diecie?

*Pon* : WOLNE

*Wt*:Plecy(14 serii+Brzuch(10 serii)+interwały 15sek sprintu / 30 sek truchtu na koniec 20 min areo

*Śr*:Wolne

*Czw*:Klatka piersiowa(14-12serii)+interwały j/w+20min areo

*Pt*:WOLNE

*Sob*:Barki(14 Serii)+kaptury(4serie)+brzuch(10serii)+interwały j/w+20 min areo

*Ndz*:Nogi(16serii),biceps(9serii),triceps(11serii)+interwały j/w+20 min areo

Zakres powtórzeń 12-8

5.Czy można sobie od czasu do czasu pozwolić na kiełbase drobiową?

6.Czy musze unikać jakiś przypraw?Używam głównie pieprzu,soli,przyprawy do pomidora,przyprawy do grilla(bez glutaminianu sodu)

7.Czy może lepszy będzie trening FBW albo push and pull?

Ewentualnie myślałem nad opcją Areo po siłowym tylko , ale nie wiem ile na CKD to optymalny czas.Dam radę

przebiec 50 min bez zatrzymania się nawet na sekunde jak coś:)



Bardzo dziękuje wszystkim z góry za odpowiedzi , jeżeli wyżej wymienione pytania wydają się wam idiotyczne to przepraszam , jestem całkowitym nowicjuszem jeżeli chodzi o tą diete.





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 386
Nie moge znalezc przycisku edytuj , przepraszam.

Zmienilem troszke diete , gdy bardziej wczytalem sie w temat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny - redukcja

Następny temat

DIETA

WHEY premium