SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD-ladowanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4790
Witam
Jestem na CKD i pora na ladowanie ktore przypada mi na ten weekend i nie wiem kiedy zaczac wpieprzac te cukry. Zaraz po sobotnim, popoludniowym treningu (silowy+aeroby), czy zaczac w niedziele rano?

Ehhh, przed chwila chwila sasiadka przyszla i przyniosla z 15 paczkow na sprobe,tak wspaniale pachna...a ja tu na CKD jestem Ale twardym trzeba byc, a nie mientkim

Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
przy ładowaniu pierwsze 6 godzin po ostatnim treningu jest najważniejsze jeśli chodzi o optymalizację enzymów.

Optymalnie

Po treningu 1,5g weglowodanów na kg lbm + białko w dawce o połowę mniejszej. Za dwie godziny kolejna taka porcja.

Jak poczekasz do niedzieli to nadkompensacja glikogenu nie będzie taka jak oczekujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4790
Czyli zaraz po aerobach od razu wsunac np ryz+piers z kurczaka? Jezeli moze byc to jaki ryz, bialy czy brazowy? No i kiedy, jak czesto i czy wogole brac glukoze na ladowaniu?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Po treningu te dwa posiłki tak jak mowiłem, daj na pierwszy wafle ryżowe/Carbo, miód i do tego białko, za dwie godziny ryż biały, kurczak i miód. Piewsze 24 godziny ładowania węglowodany 8-10g na kg lbm(wysoki indeks glikemiczny 4 posiłki następnego dnia by pobudzić insulinę) - 70% kalorii węgle, białko, 15%, tłuszcz 15%. Drugie 24 godziny węglowodany 5g na kg lbm(niski IG, dużo warzyw) - 60% węgle 25% białko i 15% tłuszcz(oczywiscie zdrowy).

Trening musi być idealnie rozplanowany, taki jak w poście qazara, bo inaczej to nie ma sensu.

Zmieniony przez - ellis w dniu 2005-09-03 09:50:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
dokladnie jak pisze ellis ja stosuje mieszaninie izolatu i carbo ale moze byc glukoza nalezy pamietac aby 2h przed treningiem zaimplementowac 50g ww i 25g bialka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile ??

Następny temat

Blędy w stosowaniu CKD

WHEY premium