SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD + THERMAL PRO??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 178
WLASNIE JESTEM NA CKD, ZAKUPILEM SOBIE DO TEGO THERMAL PRO... CZY TO DOBRE POLACZENIE?? OBAWIAM SIE, ZE NIE, PROSZE O POMOC :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 178
no wlasnie... a ja dopiero jestem w 4 dniu ckd, wziolem jedna tabletke pol godziny przed treningiem i strasznie zaczolem "latac" :D barki+nogi w 40 minut :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
możliwe sa zawroty głowy ale to nie ukazdego

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 178
kolejne pytanko... na ile godzin thermal podnosi temperature ciala??


mam dzisiaj dzien ladowania, jest 11:00, mam zamiar isc pobiegac i wziasc sobie jedna tabletke, a po poludniu bym se browarka chcial wypic :) i obawiam sie ze jak to z alkoholem zmieszam to juz wogole mnie powykreca :P
????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
CKD + Thermal = super samopoczucie + szybszy wymiot fetu. NIGDY nie łącz Thermala z alkoholem/nikotyną.

Jeśli zauważysz u siebie objawy typu kłucie w okolicach klatki piersiowej albo zawroty głowy przy wchodzeniu po schodach zrezygnuj na kilka dni z forsownego wysiłku siłowego na rzecz aerobów. Paradoksalnie te ostatnie w umiarkowanym tempie pozwalają uspokoić serducho, natomiast trening siłowy z dodatkiem Thermala (w przypadku, gdy organizm nie jest jeszcze przyzwyczajony do efedryny a przyzwyczaja się niezwykle szybko) może spowodować złe bądź nawet fatalne samopoczucie związane z nagłym spadkiem poziomu glukozy we krwi. Uważaj na zawartą w Thermalu kofeinę, jeśli jesteś uczulony na jej działanie. Dla mnie osobiście 400 mg kofeiny (2 kaps Thermala) dziennie to zsecydowanie za dużo. Preferuję mix wg następującego przepisu = 1 kaps Thermala + 2 tabs Tussipect z mocną kawą. Zamiast Tussi może być Vaso Pro, ale po co wydawać tyle kasy

Pozdrawiam

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
Acha, jeszcze jedno. Zrezygnuj z łykania Thermala w dni ładowania i rób ładowania. U mnie największe spadki fetu są właśnie w pierwsze dni po ładowaniu. Prawdopodobnie związane jest to z podkręceniem tempa metabolizmu, gdyż jak wiadomo nasz organizm dąży do adaptacji.

Swoją drogą ciekawe jak by to wpłynęło na efekty, gdyby zastosować przy CKD tygodniową rotację kalorii zamiast codziennego, stałego poziomu Trzeba wypróbować.

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 178
ale na jak dlugo???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 178
heheh mam pecha, bo pale papierosy... i tak nie za bardzo moge z tym skonczyc :/ a jakie moga byc skutki zwiazane z paleniem + thermalem?? mozna sie rozchorowac czy cos??

ja biore 1kaps przed treningiem i narazie nie zamierzam zwiekszac dawki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posiłek czysto białkowy

Następny temat

Dieta na początek

Wiecej