SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD, problem z tygodniowym zakłóceniem diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4136
Witam,

Mam ulożoną dietę CKD, zaczalem niedawno. za kilka dni czeka mnie pierwsze ładowanie, przez najblizsze tygodnie bede jechal klasycznym schematem, z tym ze pod koniec listopada czeka mnie egzotyczyny wyjazd i wiem, ze nie dam rady tam trzymac proporcji t/w/b w 5-6 posilkach. i teraz nie wiem, czy ten tydzien przyznaczyc na takie super dlugie ładowanie, czy raczej uwazac z weglami w miare mozliwosci, tak aby utrzymac glikogen nisko i pozniej po powrocie zrobic dobry trening i wrocic do diety ckd.

Dzieki z gory.

1910

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
to zależy czemu ma wyjazd służeć jeśli odpoczynkowi odpocząłbym od diety
W ogóle przestaw nam ile ważysz i dlaczego ckd

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4136
na ckd juz bylem przed wakacjami i wiem , co to za dieta, jezeli o to Ci chodzi.

waże tyle, że mam pare kg do zrzucenia. w tym sezonei jade na zmiane cykle masa<->rzezba - przeplatam. Tak ciagle jestem zmobilizowany, pasuje mi taki uklad.

wyjazd nie jest wypoczynkowy, raczej jade pozwiedzac. jak mowilem - dopiero zaczalem diete, takze od niej tez nie bedzie na tym etapie potrzeby odpoczywac.

1910

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jeśli zacząłeś raczej odpocznij wrócisz do niej po powrocie już konkretnie to moje zdanie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz tłuszczu- jaki ?

Następny temat

Dieta

Wiecej