SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHODZI O DOBRE RĘKAWICE :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 513
Od razu pisze żeby nie było że przeglądałem archiwum i sa same stare posty z linkami już pokasowanych aukcji na allegro .... i nie znalazłem nic konkretnego

chodzi o to iż chcę sobie kupic rękawice bokserskie do 200 zł .... mają służyć do trenigu na workach jak i do sparingów z kolegami.... jakie polecacie?? Masters, Allright, Evolution, a może Everlast??

i jescze jedno pytanko firma Everlast proponuje różne rodzaje swoich rękawić "roodney", "fighter" itp. i czy możecie napisać jakie by najlepiej sie mogły sprawdzić w stosunku do moich potrzeb??

Siłka rulezzz,
Barca rulezzz,
Cedry rulezzz.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8538
Kup sobie Everlast- na początek jak znalazł.

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2418
Po pierwsze jak możesz na nie przeznaczyć koło 200 zł to propnuję rozgraniczyć na przyrządówki na worek i na normalne do sparingów. Po drugie nie musisz od razu inwestować w everlasty, rękawice green hill'a "hamed" są bardzo dobre a jak dobrze poszukasz to chodziły na allegro po 85 zl, rękawice allright również są bardzo dobre. Nie powinieneś mieć do żadnych zastrzeżeń, a nie wykosztujesz się tak jak na everlasty.

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 513
no troche przesadziłem z tymi 200 zł ale myslałem że tyle to będzie potrzebne dlatego tak napisałem .... ale chodzi mi bardziej o tańsze

Siłka rulezzz,
Barca rulezzz,
Cedry rulezzz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10867 Napisanych postów 49610 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
A będziesz trenował w ogóle w klubie?
Jeśli nie to nie ma sensu kupować drogich bo może Ci sie nie spodobać i kasa w błoto.
All righty na początek są akurat, ewentualnie bullsy.W podobnych cenach chodzą, jakość ta sama.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
trenuje w klubie

Siłka rulezzz,
Barca rulezzz,
Cedry rulezzz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30062
no to tańsze czy droższe.
ja mam Espady 10oz. kosztowały jakieś 80 zeta i są naprawdę spoko, polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12549
Ja kupiłem bullsa niebeiskie ze skory za 79 zł i nienarzekam bo już mam je długo, jescze pożyczam czasem kumplowi na treningi ( wiec dwa razy wiecej treningów przechodzą ) i jak narazie to prawie sie neizniszczyły nielicząc drobnych usterek takich jak wystające nitki (czy materiał ten taki od wewnątrz jest ciutke rozdarty), ale jak już mowiłem są eksploatowane dośś często.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 129 Napisanych postów 8967 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48014
ja mam skorzane allright i polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29913
Mialem allrighty 2 lata!

Bardzo dobrze sie trzymaja i teraz korzysta z nich moj kolega. Polecam!

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8538
kuba odbijam

Jak chłopak pójdzie do sklepu to zobaczy co maja- nie wszystko zawsze jest na składzie!

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Floyd Mayweather vs Carlos Baldomir

Następny temat

boks na ulicy

nutlove nowy