SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHCE PRZYTYĆ... ;/

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 56
Więc zaczne od tego że jestem tu nowy... Maniek;p Mam 18 lat, 184 cm wzrostu i 70 kg wagi ;/ troche mało... Ćwicze od prawie 4 miesięcy... więc stosunkowo krótko. Na początku męczyłem się z 55 kg( ;/ ) teraz wyciskam 77 kg. Potrzebuje dobrej diety i porady jak przybrać na wadze... chociaż żebym ważył 75- 78 kg. Chętnie skontaktuje się z kimś kto może mi doradzić w paru rzeczach na gg: 9276217. Pozdro dla Wszystkich ;]

WISŁA KRAKÓW ;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 6127 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23460
http://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html 

pierw to przeczytaj, a pużniej ułuz sam diete i wklej to skorygujemy

życie jest za krótkie żeby byc małym

http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2716 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12428
diety poyrzebujesz to podstawa ale musisz zrobic ja sam bo nikt nie wie jakie produkty mozesz uzyc i czy np. nie masz uczulenia na cos ułoz diete i wklej do poprawy tak jak jest wyrzej napisane

<<< SHOTTAS Team >>>
http://www.cwaniak.rembertow.net/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Więc...
Śniadanie: Musli z mlekiem, jakiś owoc
W szkole: kanapka( chleb, masło, sałata, żółty ser, ogórek, pomidor)
Obiad: Jakaś zupa warzywna + ziemniaki, kapusta pekińska, jajo smażone lub kotlet.
Przed treningiem: (nie wiem- czekam na propozycje...)
Kolacja: ryż na mleku, kanapki z białym serem.

Jeżeli chodzi o płyny to pije dośc dużo. Rozrabiam sobie dzbanek herbaty cytrynowej (2,5l) i przez cały dzień Go wypije, do tego sporo mleka). W szkole zawsze mam przy sobie cole (wiem zły nawyk;/)
Jak da się zauważyć jeżeli chodzi o diete jestem zielony ;] Uczulony na nic nie jestem... moge sobie pozwolić na rózne produkty. Sęk w tym, jeżeli chodzi o mięso to jem tylko te z kurczaka... innego nie ;/

WISŁA KRAKÓW ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2860 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41203
po jeden to moze bys podał ilosci? po 2 czytaj jeszcze raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40957
przed treningiem ryż albo ziemniaki schabowy i surówka a tą cole to nie pij bo będziesz zębami potem srubki odkręcał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4957
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki WIELKIE za linki... pozdro ;]

WISŁA KRAKÓW ;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Woda destylowana

Następny temat

Ser mozarella