SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CELL PUMP watpliwosci..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 371
Witam. moje watpliwosci dotycza dawkowania - zalecane sa 2 dawki dziennie (1 dawka 2 lyzeczki = 9gr) lacznie to prawie 20gr... wczesniej stosujac kreatyne przyjmowalem (nie liczac pierwszych 4-5 dni) 2x po 5 gr (czyli 2x 1 lyzeczka). Zalecana dawka dzienna cell pump jest w takim razie 2 razy wieksza. Pytam poniewaz jest to nieco inny suplement niz monohydrat kreatyny i mam watpliwosci, czy dawka zalecana nie jest stanowczo przesadzona (zabieg marketingowy). Prosze o pomoc.
Trenuje amatorsko od 5 lat, waga 80kg, 175cm - to tak na wypadek gdyby te informacje bylo komus potrzebne. Dziekuje z gory za odpowiedzi i pozdrawiam!

"Better to die than not to train" (Rolph Gracie)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Owszem, ale Twoj dylemat rozwialo by spojrzenie na sklad
Cell Pump w jednej dawce ma 4 mg. kreatyny - jablczanu, wiec przyjmujac 20 gram dziennie ladujesz w siebie 8-9 mg kretki
Pozdr.

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 371
juz wlasnie wyszukalem to na forum ale dziekuje za odpowiedz :) pozostaje mi jeszcze jedno pytanie..
trening mam o 10:00 rano (nie da rady inaczej) wiec kiedy to jesc?
zalecane jest od pewnego czasu (artykul w tematach wyzej) przyjmowanie kreatyny razem z weglowodanami po trzeningu. czy zgodzicie sie z tym? zrezygnowac z dawki przed treningiem na rzecz potreningowej? (no bo 8h odstepu musi byc)

"Better to die than not to train" (Rolph Gracie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Cp bierz przed treningiem. On ma wlasne transportery, wiec nie musisz tak postepowac jak z mono. Dodatkowo pompa na treningu przyda sie, bo efekt fajny

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nieścisłość. Cell pump ma 4 gramy jabłczanu kreatyny czyli 75% z tego to kreta.Na porcję wychodzi więc 3 gramy kreatyny , a na 2 porcje 6 gram czystej krety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 371
No to w takim razie.. bede meczyl temat dalej.. cieprliwosci panowie :)
czy druga dawke Cell pump przyjac na noc?
moze napisze co mam i jak chce to jesc:

8:00 - cell pump + 3 kaps. glutagenix + sniadanie
10:00 - 11:00 - trening od pon. do czwart.
11:00 - GAINER MCT + glutagenix 3 kaps.
<obidek, przekaski, kolacja :)>
22:00/23:00 (a wlasciwie przed snem) - bialko EXTENSOR LACMA 95% + glutagenix 4 kaps.

skorygujcie jesli cos nie tak, chetnie wyslucham uwag. no i prosze jakos umiescic ta 2 dawke cell pump.. bo nie wiem teraz kiedy ja zjesc. (czy moze zjesc przed treningiem obydwie...?..?) zaznaczam ze aktualnie, na ten moment NIC wiecej nie dokupie i musze wykorzystac tylko to co mam, nie mam tez mozliwosci zmiany ukladu dnia i godziny treningu.
pozdrawiam!

"Better to die than not to train" (Rolph Gracie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 371
witam raz jeszcze.odswiezam posta i ponawiam pytanie z posta powyzej ;]

"Better to die than not to train" (Rolph Gracie)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

l-karnityna firmy Bio-Active

Następny temat

co byscie wybrali!!!!!

WHEY premium