SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CELL PUMP- pytanie :-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1303
Witam wszystkich!
sorry jeśli ten temat się powtarza ale nie znalazłem odpowiedzi na pyt. jakiej chce otrzymać:) a do rzeczy,własnie skończyłem trening siłowy priorytet klatka i osiągnołem może nie imponujące wyniki ale jak na mój wiek i wage jestem zadowolony i wycsinołem wkońcu 100:D:D i teraz chce zrobić cykl masówke....przy lekkie pomocy CP..podczas gdy ja miałem siłówke kumpel z siłki miał masówke na CP, spytałem sie go o zdanie po cyklu, powiedział "pompa konkretna, siła poszła w góre, mase też ok.4kg ale nie jestem zadowolony z obwodów nic się nie zmieniły, oprócz napompowanie po treningu które potem zinka" przeczytałem troche o CP od producenta ale jak wiadomo "kazda myszka chwali swój ogonek" i chciałbym znać wasze zdanie. czy w waszym przypadku CP podziałało jak w przypadku mojego kumpla, czyli "pompa w łapie" przybrał na masie a obwody znikome....chciałbym się was zapytać przed kupnem mojego 1wszego stacku czy warte to jest uwagi jeśli chodzi o zwiększenie obodów nie mówiąc o masie, jeśli jest coś lepszego w podobnej cenie napiszcie. Z góry dzięki za pomoc. Pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w posiłkach 1, 2, 3 dodaj trochę białka/po 10g chociażby/, zmień płatki kukurydziane na owsiane, jęczmienne, gryczane albo musli- ew. pół na pół./kukurydzianych i innych/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie akurat obowdy poszly w gore masa i sila dobry stek dam 4+ na 6 warto kupic za ta cene
ale to moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
obwody na masie bardzie od diety zależą.pozatym cp słabo pompuje ,to w końcu tylko 1g aakg w porcji.aczkolwiek myśle że w połączeniu z dietką masową+dobrym treningiem wzrost obwodów powinien być odczuwalny, ale pamiętaj że obwód to nie kreatyna, tylko konkretny budulec który wypełnia nową przestrzeń, a który należy wraz z pożywieniem dostarczyć, kredka tylko te procesy wspomaga.

reasumując wal śmiało cp na masówke, możesz połączyć dodatkowo z inną formą kredy, np mono polecam (ekonomicznie i konkretnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo z kre-alkalyn jak masz kase
kolega wyzej dobrze odpowiedzial :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
Cp+ka i będzie git;)

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
CP+K-A bdb połączenie,
albo ekonomiczniej CP+mono tesh OK,
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 129
jak jestesmy juz przy cp to mam takie pytanie jakie by bylo leprze rozwiazanie ?
***1***
rano mono 5g
przed treningiem cp 9g
po treningu mono 5g
na noc mono 5 g
dni nie treningowe
rano mono 5g
po poludniu cp 9g
na noc mono 5g
NT:
rano mono 5g
po poludniu cp i na noc mono


***2***
rano cp 9 g
przed treningiem cp 9 g
po treningu tcm 4 caps
na noc 4 caps tcm
NT:
rano cp 9g
po poludniu cp
na noc 4 tampsy tcm

? moze jakies inne rozwiazania ? jakies propozycje ?

mr. big [][][]--------[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
jakby kumpel mial wszystko ok z regeneracją, dietą i treningiem
to i bez kreatyny by mu poszły obwody

ja osobiscie polecam Cp jak najbardziej

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
a ja obstaje przy swoim (tzn że mono) a jak kasy więcej to może cytrynka jakaś albo jeszcze co innego, ale jak finanse szczupłe to mono wtedy optymalne jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3764
ja bym nie inwestowal w KA na Twoim miejscu. albo cykl z samego CP, albo z CP +mono, albo samo mono - w zależnosci od funduszy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
2.5g mono rano
10g cp przed treningiem
2.5g po

nt
rano 5g mono
miedzy posiłkami w porze treningu 10g cp

więcej niż 10g kredy dziennie i tak się nie wchłonie więc panie nie szlej tylko stosuj to dawkowanie, masz tu 9g kredy/24h =optimum,nie warto marnować supli które przecież kosztują.
a na przyszłość: to nie jest tak że im więcej tym lepiej.pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

scortch 2 x ?

Następny temat

jak cykle ???

WHEY premium