SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

C4 I BCAA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 63

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11
Witam , zakupiłem wczoraj C4 Ultimate i BCAA 3:1:2 od muscle pharm, moje pytanie brzmi czy mogę pić to BCAA w trakcie treningu jak wcześniej wypije ta przedtreningowke od C4?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10501 Napisanych postów 117700 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1384584
tak mozesz pić, nie ma tu jakichś przeciwwskazań.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6070 Napisanych postów 74690 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 626696
Tak możesz . Zasadność ich przyjmowania uzależniona jest jednak od kilku czynników takich, jak skład ciała, cel i rodzaj stosowanej diety, częstotliwość i intensywność jednostek treningowych. Znaczenie ma także stosowanie (lub niestosowanie) innych suplementów. Im niższy poziom tkanki tłuszczowej, im głębszy deficyt kaloryczny, mniejsza podaż węglowodanów oraz im cięższe i częstsze treningi, tym więcej korzyści można odnieść z przyjmowania BCAA i tym większe dawki tych aminokwasów warto stosować .Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11
Dzięki wielkie za pomoc , bardzo mi to pomogło :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dwukrotne zwiększenie dawki l-argininy i konsekwencje jej stosowania

aerofull