SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

C_H_C_E P_R_Z_Y_T_Y_C_!_!_!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WITAM WSZYSTKICH!
Jestem tu nowy i chcialbym prosic o pomoc. Mam 186 cm wzrostu i waze 74 kg Jak sie domyslacie to wlasnie jest mowj problem Chcialbym przytyc. Kupilem sobie ostatnio atlas do cwiczen ale co mi po nim jak nie wiem od czego sie zabrac Tu wlasnie zwracam sie do znawcow tematu jaki gainer kupic jakia diete zastosowac i jak cwiczyc na tym atlasie
Dzieki wszystkim za dobre slowo!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5047
siemka. Ja bym Ci proponował zacząć od trenigów 3 razy w tygodniu. Np klata + tric, 2: plecy. 3: barki,ramiona + biceps. Jeśli chodzi o jedzienie musisz jeść systematycznie. Przynajmniej 4 posiłki dziennie. Dużo sera, mleka, płatki kukurydziane, orzechy, piersi z kurczaka, makaron, ryż.. Ogólnie rzecz biorąc wszytko co posiada składniki dzięki którym Twój mięsień będzie się rozrastał. Białko, węglowodany. Do tego możesz dołożyc jakieś suplementy osobiście używam produktów z Olimpu. Kreatyna+ glutamina białko weglowodany aminokwasy . Powodzenia

"Karate jest jak wrząca woda, jeśli go dostatecznie nie podgrzewasz.. Stygnie."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
przejrzyj posty priorytetowe w naszym dziae mowiace o samodzielnym ukladaniu diety.
zajrzyj takze do dzialu trening - abys zobaczyl o co w tym wszystkich chodzi.
suplementy sobie daruj narazie.

podstawa jest dieta i optymalny trening.
pozdraiwam

i nie zakladaj takich samych tamtow mowiacym o tym samym - w dwoch roznych dzialach. w dziel odzywane = pytaj o odzywanie - w dziale trening - o trening !
tequilla.mafia.suple.hardcor.pl


Zmieniony przez - kanarek w dniu 2004-01-24 17:43:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kup sobie kreatynę i jedz bardzo dużo węglowodanów! Jeżeli masz szybką przemianę kup sobie Carbo najlepiej Olimpu (6kg-117zł) powinno Ci starczyć na 6,7 tygodni (carbo przed treningiem 50gr, po treningu 100gr).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
kolego - nie polecaj mu produktow o ktorych jak na razie nie ma pojecia !
dzial Odzywianie powinien byc jego pierwszym krokiem ... a nie carbo.
pozdrawiam

tequilla.mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26725
Kanarek dobrze mówi. Ja tylko czytając to forum przytyłem w 2 lata 20 kilogramów. Dieta i obserwacja własnego organizmu to podstawa. Zaglądaj tu często a będziesz wielki.

....::::Oto ja i moi ludzie::::....

....::::Oto ja i moi ludzie::::....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta

Następny temat

pytanie o odzywke i czas jej zjadania

WHEY premium