SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bytom - miasto bezsekcyjne?

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez natolin z działu Uderzane. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 603 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12851
Witam. A wiec ostatnio duzo szukalem i w moim miescie jest tylko sekcja boksu (ts szombierki) i kilka karate (np. J. Sowa 3 dan) Czy jest to mozliwe? Znacie jakies sekcje w Bytomiu?

Pozdrawiam.

wujek dobra rada xD

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12461
Odszukaj na forum sfd uzytkownika Muka -sprawdź jego profil-ma zamieszczony adres fajnej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 603 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12851
Dzieki :)

ps.: mam 14,5 lat, 173 cm wzrostu okolo 75 kg. Nadaje sie na boks wg Was? Czy powinienem zrzucic kilka kilo? :)

wujek dobra rada xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1784 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22178
jak pochodzisz regularnie na treningi to napewno zrzucisz o to sie nie martw

Bo Trza Miec Jaja A Nie Wydmuszki
=Przyszły moderator wszystkich moderatorów=
MOIM NAŁOGIEM TE BARWY ZIELONE
>>>>>TYLKO RADOMIAK<<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzieki za pomoc, co do treningow to bede sie przykładał bardzo, gdzy boks mnie kreci od kilku lat. Jesli mozecie to odpowiedzcie prosze na moj drugi post na sfd w "uderzane" o worku brezentowym - byłby on na poczatku nieodzownym elementem mojego treningu poza sekcyjnego :)

wujek dobra rada xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 105 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36567
O stary,to chyba za malo sie zakreciles,wypisze ci narazie sekcje poszczegolne ktore mi przychodza na mysl:Taekwondo,JuJutsu,Judo,Boks,Capoeira,Karate Seitedo,Karate Kyokushin,Krav-maga(akurat nie wiem gdzie jest ta sekcja),Aikido,jakas "Samoobrona" tez sie znajdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzieki bardzo :) Ma ktos moze jakies blizsze dane kontaktowe do tych klobow?

wujek dobra rada xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 105 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36567
No ja moge ci wytlumaczyc jak dojsc do wiekszosci z nich,moj nr gg masz w profilu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Chyba zapomniales go wpisac do profilu

wujek dobra rada xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
A no tak,aktualizowalem i zapomnialem wpisac moj blad:).Anyway wyjezdzam dzis i nie bedzie mnie przez pare dni,wiec napisze tutaj gdzie co sie znajduje:
Box-na Suchej Górze,ul.Korczaka bodaj 40(sala szkolna),zajecia odbywaja sie o ile dobrze pamietam w poniedzialek,srode i piatek o 16
Taekwondo-w sali gimnastycznej na placu sikorskiego(sala nalezy do 4 LO),zajecia odbywaja sie w poniedzialek,srode i piatek o 18(gr poczatkujaca)
JuJutsu-rowniez tam gdzie TKD,zajecia odbywaja sie we wtorek i czwartek o 18.30,no a w pozostale dni na Suchej Górze
Karate Kyokushin-na ul.Jagielońskiej,poznasz po pomaranczowym szyldzie(zaraz obok siłowni Niko),rowniez na tym szyldzie pisze ze jest tam tez boks i samoobrona
Judo-Czarni Bytom na ul.Łużyckiej(raczej nie bedziesz mial problemow z trafieniem,bo budynek i flagi widac z daleka)
Aikido-na ul.Chorzowskiej,nie wiem dokladnie gdzie
Samoobrona-jest na Czarnych Bytom
Karate Seitedo-jest gdzies na Łagiewnikach(ponoc zajecia odbywaja sie w formule K1!)
Karate Tradycyjne-Szkoła Podstawowa nr 9
Bytom, ul. Chrobrego
środa, czwartek
dzieci, młodzież, dorośli - godz. 1800 - 1930
Capoeira-Strzelców Bytomskich 9 - Liceum Ogólnokształcące im. J. Smolenia
Środa 17:30 - 19:00 oraz Śląski Teatr Tańca, ul. Żeromskiego (Sala baletowa - Niedziela)
Niedziela 14:00
Ok to chyba wszystko(slyszalem jeszcze o Kung-Fu,ale nie wiem gdzie jest).Dodam ze sekcji Karate jest w Bytomiu kilka,a Capoeira jest tez w Radzionkowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12461
Vayo sogacz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Częstochowa !Jakie SW możemy tam znaleźć

Następny temat

"Gladiator" Czy "Fighter"

Masa