SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bydgoszcz BOKS

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1718
Witam

Orientuje sie ktos moze, gdzie w Bydgoszczy odbywaja sie komercyjne treningi boksu dla dorosłych?

z gory dzieki za odpowiedzi

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2971 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32053
x

Zmieniony przez - KokoWKS w dniu 2010-03-02 23:21:56

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2439 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11821
Na Astori jak jeszcze tam trenowałem to byli tam dorośli. Nie wiem czy o to ci chodziło powiedz więcej co rozumiesz przez komercyjne treningi boksu dla dorosłych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1718
treningi mzoemy podzielic na

te ktore sie odbwyaja w ramach sekcji - czyli mlode chlopaki sie boksuja amatorsko, jezdza na turnieje, mistrzostwa polski etc. najczesciej za darmo. czesto treningo codziennie lub 3-4 razy w tyg

a komercyjne to stricte na doroslych, czyli odplatne, wieczorami 2-3 razy w tygodniu i rekreacyjne, czyli stare dziady juz nie ejzdza na zadne MP juniorow i tym podobnych turniejow, tylko boksuja sie i cwicza dla zabawy, zeby sie poruszac i pobawic

tak to mniej wiecej rozumiem.

na Astorie dzwonilem wlasnie i powiedzieli zeby sie pojawic w poneidzialek o 16 i pogadac z trenerem, wiec sie wybiore, ale poprostu szukam wiecej mozliwosci w arzie gdyby nie pasowaly zajecia czy cos

a jak Ty trenowales tam to w jakich godzinach i jak to wygladało ? młodzi ( czyli chlopakiw w wieku gimnazjalnym, ew licealnym) cwiczyli razem w grupach z tymi starszymi powyzej 21 lat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2439 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11821
Jeśli chodzi o godziny to była to chyba 17:30 w 3x w tygodniu a byli tam i trochę z gimnazjum więcej z liceum/technikum a i byli też dorośli ale to garstka. Dodam, że jak ja tam jeszcze chodziłem to były tam 2 grupy starsi i młodsi ale ci młodsi to podstawówka pewnie już nie ma tej grupy. Ogółem Astoria to marny klub mało sparingów o trenerze już nic nie będę mówił ale jak chcesz iść i po boksować w worek po skakać na skakance to droga wolna. Podejrzewa, że jak masz hmmm 30 lat to nikogo starszego od siebie tam nie spotkasz chyba że zaprosisz znajomych.

Ale co ja ci tam będę mieszał w głowie najlepiej idź i sprawdź kto wie może dużo się tam zmieniło możesz dać relacje jak to teraz wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 633
Na Zawiszy jest sekcja, ale jakiś czas boksowałem z chłopakami odpłatnie jako osoba z zewnątrz. Nie ma z tym żadnego problemu, kluby w ten sposób zarabiają kasę. Nie mam porównania z Astorią (słyszałem skrajne opinie), ale na Zawiszy było całkiem przyjemnie. Nie byłem jedynym uczestnikiem, który nie był zrzeszony w sekcji.
Nie pamiętam kto mnie trenował, bo skończyłem z boksem jakieś 3 lata temu. Był to niezły technicznie, niewysoki gość po 40stce, nazwisko kończyło mu się na "ski"

"Nie liczy się prędkość, ważny jest kierunek".

...
Napisał(a)
Usunięty przez Lady M za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat