SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty na siłownie dla początkującego - jakie?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18
Cześć, w przyszłym tygodniu zapisuję się na siłownię. Zamierzam kupić sobie jakieś buty tylko jak zwykle problem w tym, że nie wiem jakie. Nie chcę też wydać na nie za dużo pieniędzy (w przyszłości kupiłbym coś lepszego) ale również i halówki mnie nie interesują.
Polecicie mi jakieś dobre buty? Możecie podać kilka propozycji, tańsze oraz droższe.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18
Ok, tak zamierzam właśnie zrobić. Jak na razie z górnej półki mi nie potrzebne. Studiuję, troszkę się nudzi więc postanowiłem zapisać się na siłownie. O ile byłoby więcej nauki to troszku siłownia poszłaby w odstawkę ale nie zamierzam do tego doprowadzić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
A to zależy co chcesz robić na tej siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Kup buty sportowe. ( do biegania ) na przykład.
Wygodne.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Akurat adidasy do biegania to najgorsze możliwe obuwie do przysiadów, mc, wiosłowań, wyciskań żołnierskich itd. Pójdź na siłownię choć raz, to się przkeonasz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jak nic nie wiesz o mojej osobie to zamilcz, grzecznie proszę.
Ja nic nie gadam na Twój temat, bo mało mnie interesuje co robisz.

Pandarek
Pójdź na siłownię choć raz, to się przkeonasz.


To zwrot zbuntowanego 16 latka czy jak?
Bo nie rozumiem skąd ta ironia.

A skąd wiesz do czego będą służyć autorowi?
Zadałeś pytanie to poczekajmy aż odpowie.

Siłownia to nie tylko trening siłowy, tak dla jasności.
Gdybyś odwiedzał częściej siłownie wiedziałbyś to. ( To było w Twoim stylu )





Zmieniony przez - dudee w dniu 2014-11-08 19:10:36

Zmieniony przez - dudee w dniu 2014-11-08 19:11:30
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Zadałem pytanie, tylko to Ty nie dałeś autorowi odpowiedzieć

Wyluzuj chłopcze, bo za bardzo się spinasz.

Na siłownię chodzę 5 x w tygodniu, także to chyba wystarczająco często. Twojej sylwetki ani wyników siłowych nikt nie zna, więc nie ma powodu przypuszczać, że chodzisz na siłownię- zwłaszcza, że wiedzą też nie błyszczysz, gdyż 90 % Twoich postów w tym dziale to wklejanie linka do artykułu Roniego pierwszy rok treningów.

Peace and love.

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2014-11-08 19:17:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Właściwie to się nie spinam, bo mam ważniejsze sprawy w życiu
Po prostu nie wiem w czym masz problem kierując do mnie takie zdanie.

Ja osobiście nie krytykuje Twoich wypowiedzi, a to co napisałem to nie było pod żadnym kontekstem bzdurą. Autor zadał nie do końca sprecyzowane pytanie, to tylko jedna z niewielu propozycji. Buty do biegania nie są odpowiednią formą obuwia na ćwiczenia wielsotawowe, rzecz jasna to logiczne.

Cieszę się, ale Twoje pseudo zdanie mnie mało interesuje.
Przejrzyj moje wszystkie wypowiedzi, to możesz coś zrozumiesz.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2014-11-08 19:20:01
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
To czemu polecałeś buty biegowe na trening siłowy?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Sam sobie narzucasz to co chcesz przeczytać czy jak?

Poleciłem mu na siłownie takie buty, nie na trening siłowy.
Udajesz czy naprawdę masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
dudee
Kup buty sportowe. ( do biegania ) na przykład.
Wygodne.


Fakt, mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Gdzie tu widzisz zdanie na trening siłowy?
Wygodne buty sportowe na siłownie, można w nich robić np: Aeroby.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening przednich i tylnych mięśni ud

Następny temat

Split 4-dniowy do oceny ;)

WHEY premium