SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty do treningu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6568
Witam.

Już od dawna ćwiczę na siłowni i jako żółtodziób było mi obojętne obuwie podczas treningu.
Czas mijał, siły rosły, ciężar się zwiększał. I doszedłem do tego stopnia, że zwykłe halówki nie wystarczają. Ćwicząc na dużych ciężarach potrzeba bezpieczeństwa i stabilności, dlatego mam do Was pytanie.

Jakie butki byście polecili do treningu siłowego, tak by zachować pełną stabilność i wygodę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
halówki... Cała podeszwa musi być na podłożu, żadne adasie do grania w nogę itp.
Nike air max się świetnie nadają - o ile ktoś ma na tyle hajsu by kupować je do ćwiczeń na siłowni o.O.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
nie wyobrazam sobie zrobienia lydki w air max, za gruba podeszwa imo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
mi to nie robi różnicy. Lubię ćwiczyć w wysokich butach z grubą podeszwą, komfortowo się czuję jak chyba większość

ale zwykłe halówki do treningu na siłkę się nadają jak najbardziej

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2014-02-23 00:46:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AirMaxy to moze nie zawsze dobry przykład bo to zalezy od modelu w sumie.
Ale zwykłe niezbyt drogie buty do biegania moim zdaniem sprawdzają się idealnie. U mnei sporo kolesi ćwiczy w japonkach ale jakoś sobie tego nie wyobrażam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
moda. Ja mam grupę fajterów z kyokushin, którzy ćwiczą boso. też jest to jakieś rozwiązanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DreamEvil
moda. Ja mam grupę fajterów z kyokushin, którzy ćwiczą boso. też jest to jakieś rozwiązanie

Tak fajnie ale to jest siłownia kurna a nie balet żeby łazić na boso.
Ale jak mawiają - co siłownia to obyczaj

Zmieniony przez - IneTheEnd w dniu 2014-02-23 01:18:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
w balecie się łazi w baletkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i tak niektóre ćwiczenia musza wykonywać "na sucho"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
buty najlepsze z twarda plaska podeszwa na siłownie , idealne do trójboju ale halówki jak najbardziej sie nadaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
ewentualnie japonki
i siady w japonkach

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskopatia lędźwiowa a chęć trenowania. Co robić ?

Następny temat

Treningi, siłownia, redukcja

WHEY premium