SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bulk Przed treningiem ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10883
witam chodze na silownie 3x w tyg jeden tydzien mam prace na popoludnie i wtedy jem normalny posilek przed treningowy i po treningowy a na drugi tydzien mam prace na rano do 15 i nie mam naprawde mozliwosci jedzenia w niej z przyczyny braku czasu ;/ na silownie ide wtedy odrazu po pracy czyli po 15 i mam teraz takie pytanie czy moge wypic bulka jako normalny posilek przed treningowy 1.5 godziny przed treningiem ? tak jak zjadam posilek? a po treningu juz normalne jedzonko w domu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18459
mozesz ale lepiej zjesc ;]
1

'Kropla drąży skałę nie siłą, lecz częstością padania'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
j/w lepszy taki bulk niż nic. Wszystko też zależy od tego jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne. Jak spore zapotrzebowanie i robisz masę to nawet od bulka byłby lepszy jakiś gainer.

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10883
ok dzieki czekam jeszcze na inne wypowiedzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10883
ja latwo lapie mase i widze ze bulk wplywa na mnie lepiej niz standardowy gainer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
bier w pojemniku żarcie

i przed treningiem sobie chwile odpocznij, skoncentrój sie, tak z marszu to ****owo imo na workout iść;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10883
postaram sie brac to papu i jakos zjesc ale jak nie dam rady zjesc bo ciagle autem kieruje i nie mam przerw to czy stanie sie wielka tragedia jak 1,5 godziny przed wypije tego bulka poprostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
oczywiście że lepiej, niż o pustym pysku iść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
wielkiej tragedii nie będzie na pewno to lepiej niż miałbyś iść na trening na głodinaka.

Ręce które ćwiczą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mega Mass 4000 (weider) + olimp massacra creatine

Następny temat

/ pytanie /

WHEY premium