SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bulcia vs. kompuls 0:1 - podejście drugie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
Witajcie!
Mam nadzieję, że ktoś mnie tu jeszcze pamięta. Jakiś czas temu zniknęłam wraz ze swoim dziennikiem, gdyż wyciekł do reala, ale teraz nieśmiało chciałabym powrócić. Nieśmiało, bo moja pierwsza walka zakończyła się porażką. Powodów nie wymieniam, bo nie chcę zabrzmieć jakbym szukała usprawiedliwienia. Nastąpiło kilka rozciągniętych w czasie zmian na gorsze, ale także jedna na (chyba) lepsze - otóż powiedziałam o swojej chorobie (ED) swojemu partnerowi i teraz troszkę łatwiej jest walczyć. Nie ukrywam, że SFD było dla mnie sporym bodźcem do działania, więc chciałabym móc znów opisywać tu swoje zmagania. Nie oczekuję pomocy Modek, bo na ich miejscu nie miałabym chęci ani czasu dla kogoś, kto już raz zawiódł, ale gdyby mimo wszystko ktoś tu zaglądał, na pewno byłoby mi raźniej. Po prostu muszę wyjść z impasu, a samej mi nie idzie.
Na początek chyba tyle wystarczy. Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
Bulinka, jako wiecznie irytująca trzymam kciuki, bo kopniaków i tak jeszcze spro dostaniesz ;) Powodzenia, obyś tym razem się nie poddała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
Podglądałam Cię wcześniej - masz ode mnie pozytywnego kopa na rozpęd i do roboty

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
A dosłownie wczoraj zastanawiałyśmy się gdzie zniknęłaś......

Fajnie, że wróciłaś, działaj dalej nie nie daj się ED

Dawaj dane nowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416
Bulinka, ja miałam dwa podejścia do szukania Twojego dziennika i nic. Wczoraj chciałam pytać dziewczyn co się z Tobą stało, bo przez jakiś czas nie miałam czasu śledzić każdego wątku na SFD. Fajnie, że jesteś!

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
bulinka, do roboty do roboty- masz tyle podejść ile chęci, uczymy się na porażkach, a nie na tym co nam dobrze wychodzi, z każdą walką, nawet przegraną jesteś do przodu, póki nie poddasz całej bitwy, ZAPYERDALAJ (chyba nowe zawołanie mi wyjdzie z tego )

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Bulina ja również ściskam
to co? powodzenia

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
No i jest Bulinka! Wiedziałam, że wrócisz Będę zaglądać dalej, gryźć i kopać jeśli trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
o witaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odchudzanie ! problem !

Następny temat

Od dwóch tygodni zatrzymanie wagi

WHEY premium