SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budzenie sie w nocy- 2 razy.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1584
Czesc, mam problem. Budze sie bardzo czesto w nocy, praktycznie to co noc. Zawsze miedzy godzina 1 a 2 oraz 4-5. W obu tych porach ide do lazienki, za potrzeba po prostu wysikania sie. I tu mam pytanie:
1. Czy to zle dziala w jakis sposob na moje miesnie? Jesli budze sie 2 razy w nocy, wiadomo ze wtedy i sen jest gorszy zapewne?
2. Pije sporo wody, nawet jesli pije 1h przed snem to i tak wstaje to lazienki. Macie jakis sposob aby temu zaradzic?

p.s klade sie okolo 23-23:30, wstaje o 7:00-7:30.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
ja mam podobnie, tzn zawsze zwykle raz się budze w nocy zeby sie wysikac ale pozatym jest ok, takze mysle ze u cb tez tak po prostu jest, niektorzy mogą sikac co 4-5h a niektorzy tacy jak ja co ok. 2h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1584
fighter, a ile godzin sypiasz? bo ja tak okolo 8h ale czuje sie wyspany mimo tego nocnego wstawania?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
ja tak 7-8h ale rzadko się wysypiam ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1796
A stresujesz się dużo? Możliwe też, że to na tle nerwowym.

"Bóg dał Ci ciało wybuduj z niego zbroję"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Poczytaj o "higienie snu". Przeanalizuj również czy nie pijesz za dużo płynów co jest powodem właśnie wybudzania się.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolana pomocy

Następny temat

Ograniczona ruchomość w kostce

WHEY premium