SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowanie masy naturalnie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema czy ćwicząc naturalnie dokładnie 3 lata stażu w momencie gdy dobrze zredukowalem i jestem teraz na masie jest sens sie zalać? Mam w planie dojść do jakiejś wagi gdy bd widział że mnie podlewa to przestanę dodawać kalorii i po prostu progresowac z ciężarem na takiej kaloryce która da mi utrzymanie wagi i bd satysfakcjonująca pod względem jedzenia. Bo dużo osób odemnie z silowni podczas masy przybiera na wadze 10-15kg nie obchodzi ich aż tak poziom tkanki tłuszczowej i twierdza ze to najlepsza droga dla naturalna mówią że ćwiczenie na utrzymaniu wagi mimo lub lekkim dodatnim bilansie się nie sprawdzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
IMO lepiej powoli, a jakościowo Lepiej dorzucić te 1-2 kg czysto rocznie i wyglądać dobrze, niż dorzucić tyle samo i raz wyglądać jak świnia, a raz dobrze. Do tego duże wahania wagi dla organizmu też wcale nie muszą być bez wpływu na zdrowie. Pomyśl o sercu jakiego doznaje szoku jak łapiesz 10-15kg w krótkim czasie.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak ktoś ma tendencję to złapanie tłuszczu to nie problem, gorzej jest ten balast potem zrzucać, zawsze lepszym wyjściem jest nabieranie jakościowej masy
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Profilaktyka

Następny temat

Produkty w diecie

WHEY premium