SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy mięśniowej [71kg]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1645

Formularz - Proszę o pomoc

37

mężczyzna

Cel

masa

Waga

71.3

Wzrost

180

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

11%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca 8 godzin umysłowo+fizyczna , 4 razy w tygodniu

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

piłka nożna 3 razy w tygodniu po 60 minut, teraz ze względu na siłownię raz w tygodniu,siłownia domowa z wolnymi ciężarami,trening co drugi dzień plan FBW A/B

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

diety typowo na masę i redukcję w czasie treningów siłowych,ogólnie zdrowe odżywianie,jak najmniej przetworzonych produktów.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

nie stosuję i na razie nie mam w planach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4778 Napisanych postów 68061 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 704763
Jeżeli dobrze rozumiem, to obwody ciała idą w górę. To, że talia nie ulega zmianie, jest akurat plusem. Właśnie w okolicy brzucha odkłada się najwięcej tkanki tłuszczowej. Z kolei łydka nie jest mięśniem, który łatwo można budować. U niektórych osób wręcz ciężko o jakikolwiek progres na przestrzeni kilku lat. Nie napisałeś jednak pomiarów innych obwodów ciała, a one również są bardzo istotne w obserwacji zmian sywketki i efektów redukcji tkanki tłuszczowej.

Wklej całość i zoabczymy jak reagować z kaloriami.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3634
domer
Jeżeli dobrze rozumiem, to obwody ciała idą w górę. To, że talia nie ulega zmianie, jest akurat plusem. Właśnie w okolicy brzucha odkłada się najwięcej tkanki tłuszczowej. Z kolei łydka nie jest mięśniem, który łatwo można budować. U niektórych osób wręcz ciężko o jakikolwiek progres na przestrzeni kilku lat. Nie napisałeś jednak pomiarów innych obwodów ciała, a one również są bardzo istotne w obserwacji zmian sywketki i efektów redukcji tkanki tłuszczowej.

Wklej całość i zoabczymy jak reagować z kaloriami.

Biceps,biodra,udo,brzuch +1cm w obwodzie.
Klatka piersiowa +2cm w obwodzie.
Przedramię,talia,łydka i kark bez zmian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4778 Napisanych postów 68061 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 704763
W takiej sytuacji nic bym nie zmieniał i obserwował dalej obwody ciała.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3634
domer
W takiej sytuacji nic bym nie zmieniał i obserwował dalej obwody ciała.

Kurde,nie mogę się przyzwyczaić do tego, że na masie waga nie jest tak istotna jak kiedyś mi się wydawało:)
Czyli cyklami budując masę i odtłuszczając ciało, w jakim czasie jestem w stanie dojść do 80kg przy 10% tkanki tłuszczowej?
Jeżeli waga zacznie spadać to też tym się nie przejmować,jeśli w obwodach będzie okej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33 Napisanych postów 157 Wiek 125 dni Na forum 183 dni Przeczytanych tematów 5384
Tak, pamiętaj, że masa ciała zawiera nie tylko masę mięśniową, ale i tłuszczową, wodę, kości i inne tkanki. Więc żadna waga łazienkowa tego Ci nie zanalizuje z jakąkolwiek dokładnością.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy johimbine można brać bezpiecznie ?

Fruti new