SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy mięśniowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 57
Nowy Rok to tez nowe postanowienie. Czas najwyższy się zabrac za siebie ; )
Płeć - mężczyzna
waga 78
wzrost 178
Lat 19
Chciałbym przybrać jak najwięcej czystej jakościowej masy mięśniowej < Celuje w wage do 88kg >
Więc tak : Czy mam jeść same chude produkty aby nie zalać się fatem , chce utrzymac sylwetke w rzeźbie
tylko teraz pozostaje pytanie czy mi się to uda w 6 miesięcy , Na rygorystycznych warunkach bez wymówek 100% dieta +treningi
samo czyste jedzenie

A i czy mam jeść mało tluszczy w ciągu dni czy jak to rozlożyć ,tak zeby bez kitu najmniej się zalać ... : >

Dziękuje z góry za Odpowiedź : )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
spozywanie zdrowych tluszczy nie ma nic wspolnego z zalaniem sylwetki. za to odpowiada dobowy bilans kalorii. stworz swoje diete i wstaw tutaj zgodnie z zasadami na forum w formie zrzutu (znajdzie w poscie podwieszonym tego dzialu jak to zrobic) i wtedy zobaczymy co tam w trawie piszczy. rozklad makro mozesz przyjac na poczatek klasyczny czyli 2g bialka , 1g fatu i reszta wegli / kgmc

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2846
Jeżeli jesteś naturalem to nie ma szans zbudować aż tyle czystego mięcha. Jedyne co to możesz podlać się fatem i wiadomo, że Ci masy mięśniowej też coś przybedzie. Jak będzie to 1 kg z tych 10 to powinieneś się cieszyć i być z siebie dumny.

Co do michy to dobierz sobie makro i staraj się jeść normalnie a nie, że jesteś na masie to " jem co chce, ważne żeby była nadwyżka kcal"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
10 kg czystej masy mięśniowej to sie robi w kilka lat a nie miesięcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 57
Okej ile jestem w stanie Kg dorzucić w te 6miesiecy? na diecie treningach + suplementacja bialka kreatyna bcaa i witaminy rozne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
kwestia wysoce indywidualna, nikt Ci nie powie ile Ty zbudujesz miesni. oczywiscie, ze w 6mc jestes w stanie dorzucic 10kg masy ciala, ale w tym jak bedzie 1-2kg miesni to maks.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 57
No no rozumiem , trudno nie od razu Rzym zbudowano.. Małymi kroczkami do Celu
Przyjdzie na to czas ,ze marzenie się spełni Teraz motywacje juz mam nie bedzie zadnych przerw , regularnosc podstawa i lecimy ; )))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
powodzenia

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Wrzuć zdjęcie do wglądu? Jaki masz poziom bf?
Dobrze byś wypełnił ankietę https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html wrzucił mniej więcej 2-3 zrzuty do wglądu jak zamierzasz jadać, by dostać jakieś ew. wskazówki
Jak wyżej wspomniałeś powoli - do celu
Sporą rolę będzie grała w tym dieta, dobór produktów itd więc o nią pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Myślę, że nie ma co się zastanawiać ile możesz zrobić, tylko po prostu zacząć to robić a z czasem sylwetka na pewno będzie wyglądała coraz lepiej.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Węglowodany przed snem, ostatni posiłek

Następny temat

Dieta na mase 68kg do oceny

WHEY premium