SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy mięśniowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 215
Witam ostatnio zobaczyłem że tak jakby zatrzymałem się w miejscu. Nie mam sił podnosić większych ciężarów oraz nie widać rezultatów po treningach, jak wiadomo odrazu się nie zobaczy wyników ale jednak czuje że coś jest nie tak. Mam 16 wiosen ~180 wzrostu i ważę ~82 kg. Na siłowni trenuję dopiero ~5 msc. Diety żadnej ustalonej nie mam więc mam pytanie, co powinienem główne jeść żeby było okej. Mógłby ktoś ustalić mi jakieś posiłki? Jeśli to ważne to nie chce robić rzeźby tylko zrobić się "zmasowany" tak jak to mają niektórzy kibice np.

Dziękuje wielkie za pomoc.


Jakby było ważne trenuję 4 razy w tygodniu robią następująco, zaczynając od wtorku: Klatka, Plecy, Barki łącze z nogami, oraz w piątek Biceps triceps. 3 dni wolne sob,nie,pon.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Diet tutaj niestety nie układamy. Poczytaj i postaraj się samemu ułożyć a my poprawimy błędy. Podstawowe informacje znajdziesz np tutaj: http://potreningu.pl/articles/1300/dieta-prawidlowo-zbilansowana oraz w dziale junior sfd: https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html zacznij od wypełnienia ankiety: https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html i wyliczenia zapotrzebowania kcal: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 215
Ankiete załączam w załączniku i w moim obliczeniach że moje zapotrzebowane kcal wyszło 3553,48




Jeśli to o ten screen chodziło


Zmieniony przez - GotuŚ w dniu 2016-11-08 19:50:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
No to zacznij od tylu kcal :) i powoli zwiększaj
Przy tym BFiem nie wiem czy warto masować
może jakieś foto do przeglądu ?


Zmieniony przez - popuri w dniu 2016-11-08 20:25:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Ankietę masz w linku wklejonym przeze mnie. Zdecydowanie redukcja tkanki tłuszczowej, o ile 25% to prawdziwa wartość.

https://www.sfd.pl/Body_fat__znaczenie_w_budowaniu_masy_mięśniowej-t1132868.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 215
Zdjęcia nie mam bez odzieży na sobie mam tylko po treningu bicepsów.










Cel: Masa
Płeć : mężczyzna
Wiek : 16
Waga : 85
Wzrost : 80
Obwód klatki : 97
Obwód ramienia : 32
Obwód talii : 89
Obwód uda : 58
Obwód łydki : 37
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : Kiedyś piłka w obecnym czasie nic.
Odżywianie : W sumie nic szczególnego nie jem. Od czasu do czasu zjem jakiegoś Mcdonalda
Cel : Masa
Ograniczenia żywieniowe : Żadne
Stan zdrowia : Dobre.
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Tak
Stosowane wcześniej diety : Nie miałem diety



Zmieniony przez - GotuŚ w dniu 2016-11-09 09:53:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 215
No to załóżmy że chociaż chce utrzymywać te 3600 kcal. Ułożyłem dietę ale 3000 bo robie to pierwszy raz i nie wiem jak ją urozmaicić i jakie dodatkowe składniki można do niej dodać. Wiem że diet tutaj nie układacie ale możecie podać jakieś potrawy/składniki jakie mogę dodać by dojść do tych 3600 kcal oraz co poprawić ponieważ to co ułożyłem nie jest różnorodne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Zrób więc zdjęcie. W dzisiejszych czasach nie powinno być to wielkim problemem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Zdjęcia wstawia się nie po to, by były, ale by nam pomogły szerzej spojrzeć na ogół diety. A uwierz, że zdjęcie bardzo pomaga, parametry są na redukcję, a reszta powie zdjęcie sylwetki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Therm line forte a niedoczynność tarczycy

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 90kg

WHEY premium