SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy mięśniowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1869
Mój problem polega na tym mówię na samym początku że nie mam kiedy cwiczyć ponieważ pracuję , a moja praca polega na tym że nie wiem kiedy skończę . Pracuję w takiej pracy że co chwile noszę skrzynki jakiś tam odcinek 50 m albo 100m każda taka para skrzynek waży 30 kg czyli można powiedzieć że ciągle jestem w ruchu i ciągle wykonuje ruchy siłowe . A mam problem z tym żeby przytyć ponieważ mam taką budowę ciała że mogę dużo jeść i jeść , a przytyć i tak nie przytyje . Nie koniecznie chodzi mi o to żeby przytyć w tłuszcz , ale po prostu chciałbym nabrać masy bo mam 1.80 wzrostu , a ważę 67 kg czyli niby normalnie , ale jestem strasznie szczupły . Więc prosiłbym o jakieś rady i mam pytanie czy odżywki by pomogły coś tu ? A i jeśli nikt nie ma nic ciekawego do powiedzenia tylko do hejtowania to proszę się nie wypowiadać . A kumatych ludzi proszę o rady pozdrawiam .

Zmieniony przez - amilcare w dniu 2014-11-11 21:23:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
zacznij od poczytania postów podwieszonych tego działu jeśli chodzi o komponowanie diety.
policz swoje zapotrzebowanie kaloryczne
odpuść suple, nic Ci nie dadzą
urośniesz od nadwyżki kalorycznej w diecie
jak już to ogarniesz, to wklej tutaj swoją dietę, jaką ułożysz w formie zrzutu z potreningu.pl wtedy się ją oceni i podejmie dalsze kroki.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Trening siłowy i poprawa nawyków żywieniowych to podstawa. Bez tego nie jesteś w stanie poprawić jakości sylwetki. Na pewno znajdziesz czas na min. 2 treningu w tyg.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1869
a co mi da trening 2 dni w tygodniu jak powinno się więcej ćwiczyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
to skoro to wiesz to zap*****laj na siłownie i nie marudź! trzeba rosnąć!

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1869
człowieku moja praca polega że pracuje 8 h albo 12 h albo 14 h więc ciężko jest ułożyć tak żeby było można swobodnie na siłownie chodzić . Jakbym miał czas na siłownie to bym na nią chodził ale go zbytnio nie mam przez pracę w której pracuje

Zmieniony przez - amilcare w dniu 2014-11-12 20:19:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
k***a, jeden masz pracę? Ja wstaje o 5, wracam o 18, jeszcze chwila dla dzieciaków, a na hatlowanie co 2-3 dzień w piwnicy znajduje czas, tak samo na kuchnię. W życiu lekko nie ma. Chcesz efektu, to trzeba tyrac.

blat i ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
dokladnie, JW napisal kcainam, każdy z nas ma pracę, nieraz się robi po 9, 10h, co prawda dzieciaków nie mam, ale na siłownie zawsze jest czas. wystarczy dobry PW i ciezkie dni od razu jedziesz przerzucać żelastwo.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 804
Tak jak wyżej Ci napisali skomponuj dietę.
Co do ćwiczeń 2 razy w tygodniu w połączeniu z twoja praca pomoże Ci w polepszeniu twojej sylwetki. Jak masz dzień w którym pracujesz 8h idziesz na siłownię i problem rozwiązany.

Zmieniony przez - przecinek1 w dniu 2014-11-13 08:43:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Wychodzisz z założenia, że lepiej nie trenować niż chociaż te 2 razy w tyg? Nawet raz będzie lepiej niż nic. Poza tym, jak najbardziej można zrobić niezła formę przy 2 treningach w tyg.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piłka nożna do redukcji

Następny temat

masówka do ocenki.

WHEY premium