SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy a redukcja tkanki tluszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 563
Witam. Mam pytanie, otóż mam 18 lat, ważę 84/85kg, wzros 185cm i obwód pasa 87cm. I moje pytanie jest takie, ze chcialbym zgubić troche tłuszczu a jednoszcznie nie tracąc zbyt wiele na masie, to bym musial dołączyć wiecej cardio lub cos w tym stylu?
Dodam jeszcze ze nie trenuje z zadną rozpisana dieta tylko mozna powiedziec ze mam w glowie diete, lecz nie licze nic.


Zmieniony przez - kapucyn198 w dniu 2016-07-13 17:55:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699657
Witaj,
no to musisz teraz zacząć liczyć. Jeżeli chcesz redukować tkankę tłuszczową z zachowanie mięśni to musisz dobrać odpowiedni rozkład makroskładników i zachować delikatny defiycyt kaloryczny/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase, 90kg 185cm, aby ktos spojrzal czy tak moze zostac :)

Następny temat

łączenie węgli i białka

WHEY premium