SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy , redukcja brzucha suple dieta

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16
Witam mam 25 lat od roku regularnie chodze na siłownię a od września również trenuje amatorsko boks . Pisze tutaj ponieważ chciał bym coś zmienić w wyglądzie mojej sylwetki i chciał bym prosić o parę rad .

Może trochę pomiarów
Waga 81
Biceps na luźnej ręce 35
Pas 88
Klatka obwód ok 98
Plecy obwód ok 112

Moim postanowieniem jest zwiększenie masy mięśniowej klatki oraz pleców i zrobienie lekkiego ale widocznego "kaloryfera" co prawda klatka jest delikatnie zaokrąglona a górne mięśnie brzucha zaczynają się pokazywać, ale poziom tłuszczu brzucha jest zbyt duży. Na siłownię moge chodzić 3 razy w tygodniu niestety o różnych porach ponieważ pracuje w systemie 4 brygadowym a trening bokserski średnio 1 w tygodniu.

Obecnie starałem się jesc 5 posiłków ale nie mam rozpisane diety ponieważ się na tym nie znam , co prawda starałem się coś rozpisać ale myślę że nie wyszło to najlepiej. Staram się jeść co dziennie kurczaka z ryżem ale często pojawia się pizza czy też piwo co niestety przynosi dużo tłuszczu i pustych kalorii . obliczyłem że potrzebuje minimum 2500 kalorii na budowę masy (jeśli się nie pomylilem )

Dodam że na chwilę obecna rano biorę jedną miarkę białka oraz kreatyne olimp xplode , przed treningiem przed treningówka ostrovit mega pump, po treningowo carbo i na wieczór znowu kreatyna. Trening rozpisany na masę.

Myślałem nad zakupem odżywki na masę by uzupełnić kalorie których nie przyjmę ale nie wiem czy można to brać wraz z białkiem oraz czy przez to nie przybiore więcej tłuszczu .

Więc podsumowując chciałbym się dowiedzieć :

-co moge/muszę jeść aby osiągnąć zamierzoną sylwetkę
-jakie odżywki mogę kupić
-jak ułożyć trening

Rewelacyjnie by było jakby ktoś podzielił się swoim treningiem i napisał przykładową dietę , oczywiście to w wszystko tylko i wyłącznie przy waszej uprzejmości.

Jeśli temat ten był już na forum to bardzo przepraszam ale nigdy nie uczestniczyłem w żadnym więc proszę o wyrozumiałość .

W razie potrzeby mogę dosłac zdjecie. Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Fakt jest prosty. Jeżeli nie przyłożysz się do swojego żywienia, efektów nie będzie. Odżywki nie są konieczne do budowy masy mięśniowej. Mogą być korzystnym uzupełnieniem, nic poza tym.

Trening. Jeżeli dopiero zaczynasz to wolne ciężary są dla Ciebie.
Bez zbędnych izolacji, maszyn czy innych pierdół.

Zerknij w tematy podwieszone.
Dział Trening Dla Początkujących.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4515 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263115
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie białko przy ketozie dla kobiety

Następny temat

Miód Manuka – „hit” czy „kit”?

WHEY premium