SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa ciała i nie tylko...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1321

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
Witam.
Ostatnio był poruszany, podobno przez Gino :) temat kobiecej budowy ciała u faceta. Było tam zamieszczone zdjęcie (dla przypomnienia http://img58.imageshack.us/img58/2803/kopiagino77nzca3.png ). Niestety, mam taką zwaloną sylwetkę :( Poradziliście mu, by udał się do endokrynologa. Ja postanowiłem zrobić to samo.
Przedstawiłem jej problem i jego skutki (niski wzrost, niedorozwój płciowy i kostny - po prostu niedobór HGH i Teścia, tak na chłopski rozum). W końcu przedstawiłem jej swoją sylwetkę i ku mojemu zdziwieniu, lekarka powiedziała, że nie widzi ŻADNYCH nieprawidłowości (przypominam, sylwetka IDENTYCZNA jak tutaj http://img58.imageshack.us/img58/2803/kopiagino77nzca3.png ). Nie wiedziałem, czy się śmiać, czy płakać! Przecież tu jest jasne, że należy zastosować leczenie hormonem wzrostu i testosteronem! W dodatku powiedziała również, że widziała gorzej zbudowanych facetów :D Proszę, Boofi i reszta, napiszcie, że taka sylwetka u faceta jest NIEDOPUSZCZALNA, po prostu wyglądam jak bezkształtna masa, za przeproszeniem kupa gówna! I nic tu nie pomógł trening siłowy (wzrosła znacząco tylko siła i masa w mniejszych partiach np. biceps) - przecież nie rozciągne koścca w barkach i klacie o 40 cm! Napiszcie, żę TRZEBA to leczyć i JAK, to wydrukuje Wasze opinie i przedstawie Jej jako niezbity dowód na to, że mam rację.
Sorry za przydługi post, ale jestem po prostu załamany Naszą Służbą Zdrowia :( Możliwe, że ta endokrynolodżka (tak się to odmienia?) po prostu boi się odpowiedzialności za poprowadzenie terapii z użyciem HGH i Teścia, ale w takim przypadku nie powinna brać się za leczenie ludzi!
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
ginomen won!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
Chłopie, gdybym był Ginomenem, to chyba nie wysilałbym się na taki długi post, co nie?
Proszę jakieś KOMPETENTE osoby o wypowiedzenie się na ten temat.
Apropo:jasne jest to, że ilość przeczytanych postów jest równa 0 - musiałem założyć nowe konto, bo ta sprawa do najprzyjemniejsztch nie należy.
Najlepiej by było, gdyby wypowiedział się tu Boofi, który jako jeden z niewielu traktuje to forum poważnie (i ma odpowiednią wiedzę)...
EDIT:
Właśnie zobaczyłem, jak skończył założyciel wcześniejszego postu...Szukam tylko pomocy, przecież jest to FORUM, więc chyba mogę oczekiwać odpowiedzi na moje pytanie? Jak jacyś d****e piszą bezsensowne posty, to i tak większość na nie odpowiada, więc w czym problem?

Zmieniony przez - Gigas w dniu 2006-07-22 02:10:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 9533 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18704
w takim razie idź do endokrynologa i to będzie najsensowniejsze a jak chcesz żebym coś wiecej odpowiedział to mi wyślij swoje wlasne zdjęcie

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

do bafego, prosze o interpretacje wyniku EEG

Następny temat

Wzrost

Fitmeal