SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa ciała

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
Witam!
Jestem nowy na forum, nigdy nie uprawiałem kulturystyki ale...mam pewne pytanie. Otóż zastanawiają mnie moje wymiary (a konkretnie klatka i pas). Otóż przy wzroście 175 cm w klatce piersiowej mam 109 cm (dodam też od razu że nie mam ginekomastii itp.), w pasie mam 95 cm. Czy to normalne?
Nie mam wałków na brzuchu ale nie mam też kaloryfera - ot, przeciętny męski brzuch. A na klacie to już prawie zupełnie nie mam tkanki tłuszczowej podskórnej ani wyćwiczonych mięśni ale mam w niej obwód 109. Będąc nastolatkiem (teraz mam 27 lat) to raczej miałem w pasie więcej (lub równo) niż w klacie i nawet nie zauważyłem kiedy jej obwodu aż tak przybyło. Czy to z powodu układu żeber...wrodzona przypadłość? Chyba nie. Nabyta? Jeśli tak to w jaki sposób? Zaobserwował ktoś kiedyś coś podobnego u siebie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
tez mialem podobnie, ze obwod klataki prawie sie rownal odwodowi pasa

ale jak przypakowalem to to sie zmienilo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
A w moim przypadku to się zmieniło bez pakowania. Nigdy nie ćwiczyłem, na siłowni byłem może ze dwa razy w życiu, żadnej specjalnej diety nie stosuję. Co jest grane?
Zastanwiałem się czy to może mieć jakiś związek np. z nadciśnieniem (bo mam nadc. I stopnia) a konkretnie z czymś takim jak koarktacja łuku aorty. Problem w tym, że nic takiego nie miałem rozpoznanego (byłem u kardiologa jakiś czas temu)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2692
podczas dorastania u chłopców klatka się rozrasta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Najprawdopodobniej - Mezomorficy, obaj. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Urazy stopy

Następny temat

Wzrost - ile jeszczee ursne

WHEY premium