SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa Komandosa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 576
Witam

Moim marzeniem jest być zbudowanym jak komandos. Tzn. chcę być "żyłą", z bardzo niskim poziomem tłuszczu, proporocjonalną budową, żyłami na wierzchu i gęstymi mięśniami wysokiej jakośći, o małej zawartości wody, oraz sporej sile.

W przeszłości pakowałem używając suplementów: białko i kreatyna. Efekty były, ale niestety okazało się, żę mam poważne predyspozycje do roztępów. Nie mogę pakować pod duże obowody, bo moja skóra rozsypuje się na drobne kawałeczki.

Pomyślałem o zastosowaniu doustnej wersji Winstrolu + L-karnityna + białko, aby ułatwić sobie zadanie. Czy to dobry pomysł? Czym to uzupełnić? Mam do dyspozycji 500 złotych miesięcznie na wspomaganie.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 27

Waga: 90

Wzrost: 187

Obwód klatki: 105

Obwód ramienia: 33

Obwód talii: 98

Obwód uda: 55

Obwód łydki: 37

Staż na siłowni: 3 lata

Ilość spożywanego białka: 1 gram na kg

Ilość spożywanych węglowodanów: -

Ilość spożywanych tłuszczów: -

Opis przebytych cykli sterydowych: brak

Trening: brak

Cel cyklu: minus 15 kilo tłuszczu, plus 15 kilo chudej masy

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: brak

Poziom BF%: -

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): mezomorficzny

Stan zdrowia: dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: normalna

PPM podstawowa przemiana materii: szybka

Wyciskanie leżąc (MAX): 50

Martwy ciąg (MAX): 100

Przysiad (MAX): 100
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29963
Nie za duże oczekiwania? Rozczaruje Cie, ale koksy nie zrobią z Ciebie super bohatera.

Wymiary są prawdziwe czy sie pomyliłeś w nietórych miejscach?

To co napisałeś ciężko nazwać dietą. Za mało białka!! Ile węgli? Ile tłuszczów?

Skoro nie chcesz sie zalać wodą/fatem, to proponuje na początek standard:
1-8 propionat 100 mg/e2d.

Zorientujesz sie jak Cie to porobi.
Potem ewentualnie będziesz z winstrolem, deką itp. kombinował.

Taka moja propozycja. Ale cudów nie oczekuj po jednym cyklu

Zmieniony przez - Adriandna w dniu 2010-01-24 01:48:16

Jestem tym, kim jestem. Dzięki "nim" jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11345
jak to nie jest prowokacja to ja nie mam pytan

Adrian - rozpisalbys cykl gosciowi, ktory ma 28 w lapie i 110 w pasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29963
Wyszedłem z założenia, że gość sie pomylił w ankiecie z łapką/udem albo tylko wpisał na "na odpier..ol" dane
Ale jeśli to może być prowokacja, to prosze o skasowanie mojego wcześniejszego postu.

Zmieniony przez - Adriandna w dniu 2010-01-24 02:08:40
1

Jestem tym, kim jestem. Dzięki "nim" jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 576
"Skoro nie chcesz sie zalać wodą/fatem, to proponuje na początek standard:
1-8 propionat 100 mg/e2d."

Ten propionat jest w zastrzykach? Wolałbym uniknąć iniekcji, przynajmniej na razie. Czego mogę realistycznie spodziewać się po jednym 6 tygodniowym cyklu Winstrol+białko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11345
kazdy tydzien na winie to +1kg miesa i -3kg smalcu, tydzien na bialku to +3kg miesa i - 1kg smalcu
takze sumujac powinienes po takim cyklu przybrac okolo 24kg miesni i zrzucic cos kolo tego tluszczu
tylko uwazaj zeby Ci za duzo tluszcz nie spadlo bo jak zabraknie to organizm zacznie kosci wypalac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 163
Jestem Jareczek, mały gnojek z Kanady
Chciałem być bardzo fajny i mieć tu kolegów.
Chciałbym tez fajnie wyglądać ale nie wyglądam.
Postanowiłem wiec spróbować wydymać Was i lansowałem się z nieswoim fotkami. Jednak niedobrzy moderatorzy zdemaskowali mnie i prawda wyszła na jaw:

https://www.sfd.pl/Nie_wchodz_do_Spama_bo_tam_mozesz_spotkac_Barana_-_Spam_Doping_Jol_Pusikety-t451132-s240.html
https://www.sfd.pl/Nie_wchodz_do_Spama_bo_tam_mozesz_spotkac_Barana_-_Spam_Doping_Jol_Pusikety-t451132-s198.html


A ja nadal musze być bardzo fajny bo tylko tu byłem wielki i miałem kolegów, internet to mój świat. Przegiąłem i dostałem bana wiec za wszelką cenę muszę się teraz mścić.
Doprowadziłem do konfliktu w dziale i zamknięcia spampostu. Szukałem gdzie mogę ukąsić.
Znalazłem iż moderatorzy i userzy forum mają konflikt z byłym porucznikiem SB . ***** domagał się od Mateo IP modów i userów działów SW, ludzi których nie znam i którzy nawet nie wiedzą gdzie znajdują się działy doping na SFD
Teraz mam nowego kolegę, sprzedałem mu adresy i inne dane, teraz jestem ważnym konfidentem i donosicielem. Ale to nic, bo mam kolegę, który we mnie wierzy.
Uważajcie bo wiecie teraz, ze nie żartuje i jestem do wszystkiego zdolny.
Zakładam teraz swoje forum, kulinarne- www.konfitury.pl zapraszam!!!

Zmieniony przez - Banan w dniu 2010-01-24 23:04:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Talia i biceps mowia same za siebie i potrafie sobie nawet ta budowe ciala wyobrazic. Duzo pracy nad soba i z soba

Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2010-01-24 06:53:33

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
chodzi o te wino "komanods"?
o diecie nie masz pojęcia więc idź do działu odżywianie
a poza tym jak ktoś ma w klacie tyle co w pasie......
zacznij biegać i normalnie jeść a o koksach nawet nie myśl bo będzie tragedia

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2010-01-24 07:08:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Tez mi sie to tak skojarzylo juz nawet rysowalem w paincie ale pomyslalem ze to przez noc nie przespana mam z***ane pomysly i dalem sobie spokoj
Aras ma racje zrobisz sobie krzywde wplyna jeszcze gorzej ci na metabolizm i s*******isz sie na amen

Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2010-01-24 07:09:32

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 163
Jestem Jareczek, mały gnojek z Kanady
Chciałem być bardzo fajny i mieć tu kolegów.
Chciałbym tez fajnie wyglądać ale nie wyglądam.
Postanowiłem wiec spróbować wydymać Was i lansowałem się z nieswoim fotkami. Jednak niedobrzy moderatorzy zdemaskowali mnie i prawda wyszła na jaw:

https://www.sfd.pl/Nie_wchodz_do_Spama_bo_tam_mozesz_spotkac_Barana_-_Spam_Doping_Jol_Pusikety-t451132-s240.html
https://www.sfd.pl/Nie_wchodz_do_Spama_bo_tam_mozesz_spotkac_Barana_-_Spam_Doping_Jol_Pusikety-t451132-s198.html


A ja nadal musze być bardzo fajny bo tylko tu byłem wielki i miałem kolegów, internet to mój świat. Przegiąłem i dostałem bana wiec za wszelką cenę muszę się teraz mścić.
Doprowadziłem do konfliktu w dziale i zamknięcia spampostu. Szukałem gdzie mogę ukąsić.
Znalazłem iż moderatorzy i userzy forum mają konflikt z byłym porucznikiem SB . ***** domagał się od Mateo IP modów i userów działów SW, ludzi których nie znam i którzy nawet nie wiedzą gdzie znajdują się działy doping na SFD
Teraz mam nowego kolegę, sprzedałem mu adresy i inne dane, teraz jestem ważnym konfidentem i donosicielem. Ale to nic, bo mam kolegę, który we mnie wierzy.
Uważajcie bo wiecie teraz, ze nie żartuje i jestem do wszystkiego zdolny.
Zakładam teraz swoje forum, kulinarne- www.konfitury.pl zapraszam!!!

Zmieniony przez - Banan w dniu 2010-01-24 23:05:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl prop pytanka

Następny temat

Anapolon i Teść

Wiecej