SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuszki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
Mam pytanie.Mam laweczke do brzuszkow, a teraz pytanie jak na niej cwiczyc??Robie tak ze w przerwach miedzy seriami (jak cwicze klate i biceps bo jak robie barki to mnie kregoslup napi.. tzn boli mnie) robie ok 8 serii po 25 brzuszkow z rekami na klacie.I teraz pytanie czy jest to dobry trening czy zmienic np ilosc seri, ilosc powturzen?Z gory thx za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Ja tam ogolonie jak brzuszki robie to do momentu az czuje palenie w miesniu i robie jeszcze kilka powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
brzuszki rób zawsze na końcu nie miedzy ćwiczeniami,---->http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.asp tu masz jak coś poprawność wykonywania ćwiczeń...możliwe że masz nadwyrężone lędzwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
Dzieki za te stronke.Przyda sie.Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ćwiczyć na samym atlasie?

Następny temat

Plan na mase ! ! !

WHEY premium