SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch i ramiona

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
Witam !
Wpadłem na forum aby poradzić się w kilku sprawach, a mianowicie:

1.Poszukuję dobrego, sprawdzonego sposobu, poradnika na wyrobienie sobie płaskiego, umięśnionego brzucha :) Mój problem tkwi w tym że jestem ekfomorfikiem ... :( i nie wiem czy to normalne czy nie ale wszystko c zjem odkłada mi się na brzuchu. Chciałbym spalić brzuch codziennie jeżdżę na rowerze 2x20min, postanowiłem sobie że zacznę odpowiednio ćwiczyć więc proszę o małą pomoc, w doradzeniu ćwiczeń, czy znaleźć sobie specjalną dietę czy na razie nie. :)
2.Bardzo proszę, o kolejną pomoc a mianowicie: zrobienie ramion (nie wiedziałem jak to nazwać przepraszam) chodzi mi o to aby poszerzyć się w barkach, poszerzyć ramiona aby nie były jak patyki, oraz wzmocnić siłe i oczywiście ładnie wyrzeźbić aby podczas noszenia krótszych koszulek ładnie było widać biceps i triceps, proszę najlepiej o jakiś poradnik jak moge to ładnie sobie zrobić. :)

Z góry dziękuję za pomoc ! Pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1371
Wszyscy chcieliby robic mase sile i do tego miec jednocyfrowy procent tkanki tluszczowej.

Zastanow sie czego chcesz bo to zycie a nie bajka - wszystkiego na raz miec nie mozna. Chcesz urosnac a piszesz o spalaniu brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
Chyba po to jest to forum żeby ptać "specjalistów" nie koniecznie takich jak TY.. więc jeśli masz pisać takie posty to nie pisz wcale bo nic ciekawego tu nie wniosłeś, rozumiem gdyby to było forum o grach czy coś ale wydaje mi się że to forum jest na tyle poważny że moja uwaga powinna być zbędna. Dziękuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1371
Masz racje. To forum jest po to zeby ludzie tacy jak ty mogli przychodzic i bez przeczytania czegokolwiek zakladac nowe tematy na pytania ktore pojawily sie juz setki razy.

Skoto potrzebujesz specjalisty zeby powiedzial ci jak masz zbudowac mase miesniowa i zgubic tluszcz to wynajmij sobie trenera i dietetyka bo na tym forum wiekszosc ludzi to pasjonaci a nie profesionalisci a pytanie ktore zadales to podstawy wiedzy. Tyle.

Odsylam do lektury

https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html
https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW_TRENING-t401012.html
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego

Następny temat

dalsza redukcja

WHEY premium