SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch i kontuzja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 600

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

Mężczyzna

Waga

74->78

Wzrost

180

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

dfd

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

szkoła

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

4-5 razy w tygodniu

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

masówka

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

problem z stawami skokowymi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 103
Witam
Ćwiczę około półtora roku z przerwami, mam problem z przybraniem na wadze z 66suchara->zrobiłem +74suchara teraz około 77-78kg. Jestem teraz po masówce i kontuzji stawów skokowych(po zaczętej redukcji..) po świętach wybieram się do lekarza. Nie mam problemów z ułożeniem diety zaś problem stanowi wydęty brzuch oponka na dole brzucha, oraz powiększone suty a studniówka lada moment. Ćwiczenia wykonuje normalnie, jedynie co nie daje rady to bieganie, mocne ćwiczenia aerobowe.
Nie mam zbytnio pojęcia co teraz zrobić. Brać spalacz??(nigdy nie brałem spalaczy) inne suple?? Co z planem treningowym?? ułożyć go normalnie?? W obecnej chwili na półce jest bcaa, kreatynę, Mzb, Witaminy, wit d, kwasy omega-3. Ułożenie diety to nie problem.
Ps. Czas nagli i potrzebuje dodatkowej pomocy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
Witaj,
jakieś zdjęcia sylwetki lub konkretnie poziom bf? Jaki jest konkretnie problem ze stawami?
Do studniówki wielkich cudów się nie spodziewaj, jeżeli jest ona w styczniu.

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6764
Weź wstaw tą dietę, bo mówisz, że nie masz problemu z jej ułożeniem, a masz oponke. Coś tu nie gra chyba ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia!Proszę o pomoc.

Następny temat

Zejść jak najniżej LEVEL : POCZĄTKUJĄCY

WHEY premium