SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch ... jak wyrobic jakies miesnie /spalic tluszcz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 122
Witajcie , dużo czytałem na forum o tym problemie , spotkałem nawet podobne do moich ... ale jednak chce zapytać. Spotkałem sie z poradami typu obciąć kcal , zmienić na chleb żytni etc. ale problem w tym ,że ja już nie słodzę herbaty , jem bułki razowe moje zapotrzebowanie to chyba okolo 2000tys kcal noi powiedzmy ze raczej je spożywam . Jestem też stosunkowo chudy mam 65.5- 66kg przy wzroście 177-178 cm ( w wakacje ważyłem i do listopada 62.5 -63 kg) mięśnie brzucha jakieś mam bo coś widać natomiast mam też na brzuchu tłuszcz odłożony , kiedy sobie siade no to wiadomo widac "zwałki " kiedyś kiedy miałem nadwage no tłuszcz także magazynowal sie na brzuchu , posladkach oraz udach chyba glownie niestety troche z tego zostało mi do dzisiaj , no pośladkach też mam troche i o ile brzuch staram sie trnować brzuszkami to na pośladki nigdy nie mialem pomysłu :/ ... macie jakieś porady co do tkanki na brzuchu i na posladkach ? ograniczenie kcal nie wiem czy jest dobrym pomyslem bo przeciez te 2000 to i tak jest juz chyba nie duzo :)

w wakacje kiedy mierzylem poziom tkanki na jakis stronkach to mi wychodzilo 5-6 % :O a i tak na btrzuchu mialem ...

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 65-66kg

Wzrost: 177-178

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: -

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: -

Odżywianie: -

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: szkoła, cwiczenie w domu

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie planuje

Stosowane wcześniej diety:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chłopcze idzie zima masuj, później an lato zrobisz redukcję. Zapisz się na siłownie. Przy takim wzroście i takie jwadze trudno aby nie było widać mięśni brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
j/w zrobisz sobie wycinkę na wakacje teraz zima więc trzeba się zmasować :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
Może nie każdy chce masowac pomyślcie czasem o tym

Co do twojego pytania polecam a6w polecam bardzo dobry trening brzucha jednoczesnie spalisz tluszcz i zrobic miesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bolunuk a jak będziesz gadał z anorektyczką to też jej będziesz mówił który trening będzie lepszy na 'zrzucenie' wagi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 122
nie no chlopaki :D nie bierzcie mnie za anorektyka , faktycznie myśle że waga optymalna dla mnie to było bo cos pomiedzy 68-70 kg mam nadzieje ,że jeszcze urosne chociaz do 180 to nawet wieksza waga , ale prawda jest tez taka ,że nie mam czasu na siłke niestety :/ i to nie jest wymysł tylko jak wracam do domu ze szkoly o 5 czy 6 wieczor to jestem tak zmeczony ,że nie mam ochoty na nic a jeszcze do szkoly sie przygotowac trzeba :/ wiec staram sie pompowac w domu , robic brzuszki (chociaz nie lubie:D) pompowac lubie ;d noi przedramie cwicze sciskaczami kupie tez moze jakies hantle ... natomiast z brzuchem macie jakis pomysl ? bo cos widac powinno byc:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening siłowy brzucha, nic więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
A więc tak na pewno dobre zmasowanie Ci nie zaszkodzi. No ale rób jak uważasz ale czasami na prawdę warto kogoś innego posłuchać. Wiesz ja np. mam ten sam problem ale jakoś z tym faktem żyję za nie długo zacznę sobie cykl a później wycinka i będzie ładnie na wakacje więc pomyśl trochę o tym. A że ze szkoły wracasz niektórzy po dniu pracy mają jeszcze siłę pomachać żelastwem więc nie gadaj mi tutaj o szkole i niby o odrabianiu lekcji ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 122
czyli brzuchy czy a6w czy co ? co bedzie najlepsze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2235
a masz drazek?? bo jak tak to polecam ABS II - swietne na brzuch, a i rece sobie wzmocnisz

Zmieniony przez - wixayo w dniu 2007-12-20 00:47:47

...Bądź skałą i rzeźbiarzem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 122
oczywiście ,że mam :) ok dzieki za porady :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jesc przed treningiem

Następny temat

czy dieta jest aż tak wazna ???

Wiecej