SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch ! Dieta

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 633

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16lat

Waga

72kg

Wzrost

173cm

Staż treningowy

Wcześniej pół roku na siłowni.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Piłka Nożna. Dwa razy w tygodniu

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

żadne

Stan zdrowia

Bardzo dobry

Cel/problem/opis

Brzuch
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38
Witam!
Mam problem.Zacząłem ćwiczyć A6W po 18 dniach czuć juz rezultaty ale w tym problem ze widac tylko górna partie brzucha a dolnej wgl. jest tam tak zwana fałdka, której chcialbym sie pozbyc. Prosiłbym was o doradzenie w jaki sposób moge sobie z nia poradzic i czy A6W jest dobrym cwiczeniem. Oczywiscie uprawiam sporty takie jak Pilka nozna a w wolnych dniach biegam.A i bardzo bym chcial ułożyć sobie diete ale wydaje mi sie to trudne...
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Osobiście nie lubię A6W, gdyż w odległych już czasach spróbowałem i efekty były mierne, a do tego krzyż na tym cierpiał. Diety też nikt za ciebie nie ułoży, mogę Tobie jedynie polecić lekturę https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html Trochę tego jest, ale pomoże ci w realizacji celu ;0

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ujemny bilans kaloryczny lub na 0
do tego aerro/interwały
oraz trening siłowy
i krata się sama zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38
OK dzieki.. ale caly czas nie moge skumac o co chodzi z tymi bilansem kalorycznym na 0...i co do tych interwalow sa to smieszne cwiczenia.. ale naprawde mocno pomagaja ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2248
obliczysz zapotrzebowanie na potreningu.pl no to jedz mniej od tego co Ci wyjdzie albo jedz tak jak Ci wyjdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38
Kalorie 2809.87
Węglowodany 55% 1545.43kcal = 386.36gram
Białko 15%% 421.48kcal = 105.37gram
Tluszcz 30% 842.96kcal = 93.66gram

Wyszlo mi takie zapotrzebowanie :D
Czyli musze jest mniej zniz jest podane i bedzie kwitt....
do tego duzo intensywnosc w aero/ moze sprobuje interwaly
no i oczywiscie biegam codzinnie...

Zmieniony przez - GuMiS222 w dniu 2014-01-24 16:21:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2248
bieganie to aero. ;) ujmij z 200 kcal i będzie okey i więcej białka jedz niż masz napisane tak ze 2 gram na 1 kg ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38
OK dzieki wielkie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38
czyli musze ograniczyc sobie jedzenie :D i patrzec na wszystko i obliczac ile moge kalorii jeszcze ?? ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
najlepiej sobie wpisuj posilki na potreningu.pl
wtedy bedziesz mial wszystko dokladnie obliczone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38
ok :D dzieki wielkie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety

Następny temat

Dawkowanie białka.

WHEY premium