SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267
Czesc. poradzcie mi jakis trening na spalenie tłuszczu z brzucha. Mięsnie brzucha mam silne bo 7 lat grałem w piłkę a teraz trenuje boks i judo. No i dziennie robię 220 brzuszków jednak nie mogę miec kaloryfera moze to zalezy od genetyki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 335 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1336
Brzuch, jak kazda inna partia mięśni potrzebuje regeneracji, robiąc codziennie 220 powtórzen osiągasz efekt odmienny niż zamierzyłeś..

Rób dzien przerwy między treningami brzucha..

Tak poza tym przedstaw nam jakie ćwiczenia robisz, bo ja chyba juz wiem jaki jest problem, ale poczekam jeszcze moment i zobacze, jak sie zajeżddżasz..

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9052
-uloz diete
-kup spalacz
-rob aeroby
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267
Tak spalacz jak ja na 178 waze 72 kilo i nie mam tłuszczu a na brzuchu tez nie mam opony. Tylko nie widac tak bardzo mięsni a aerobowe cwiczenia mam na treningach 4 razy w tygodniu po 1,5 godziny. I jem zdrowo bez tłuszczów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267


To mój brzuch teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9052
jem zdrowo bez tłuszczów-> zle tłuszcze sa potrzebne wez pokaz najlpeiej tu swoja diete i neihc ci ja ktos skoryguje ale wez wyszukiwarke i poszukaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267


A miałem taki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jednak nie mogę miec kaloryfera moze to zalezy od genetyki

nie zwalaj na genetyke TYMBARDZIEJ że miałeś kaloryfer.

robienie 220 brzuszków dziennie jest lepsze tylko od nic nie robienia.

zdrowo bez tłuszczy ? Dieta pozbawiona tłuszczy jest właśnie nie zdrowa.

zabierz się za ułożenie dobrej dietki, zapisz się na siłownie i ćwicz z głową to efekty zobaczysz szybciej niż myślisz.



PS: nie kupuj żadnych spalaczy bo to śmieszne w twoim przypadku i pozbawione sensu.

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2008-02-01 16:18:13

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 585 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3653
miales taki brzuch ? codziennie chyba cwiczyles co?

^ Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować ;d ^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a myślisz ze klatka ćwiczona codziennie albo biceps dobrze wyglądała ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9052
j/Rothen pzdro:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1201
- to ze robisz 220 brzuszków dziennie to nic nie znaczy, liczy sie jak długie przerwy masz między seriami( w Twoim przypadku potrzebne są jak najkrótsze).
-Jeśli Twoim priorytetem jest spalanie fatu to spięcia, brzuszki czy inne ćwiczenia musisz wykonywać intensywnie jeśli zaś budowanie mięśni ćwiczenia wykonuj wolniej.
- żeby spalić troche fatu same ćwiczenia na brzuch nie wystarcza musisz dołączyć cieżki trening areobowy (bieganie, basen).
- nie wspominaj o genetyce bo miałeś już calkiem ładny kaloryferek

PS. ZADNYCH SPALACZY !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dynamika- dobry program?

Następny temat

prosze o jakis dobry trening na siłe

WHEY premium