SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14
Witam!
Jestem tutaj nowy i prosiłbym o pomoc.
Mam kilka pytań:
1. Czy mam dobrą dietę na powiększenie masy?
2. Jakie ćwiczenia polecacie?
3. Ile zajmie mi zrobienie "kaloryfera"

Moja dieta:
Śniadanie: Płatki owsiane
2. Śniadanie: Chleb razowy + ser + sałata/pomidor
Obiad: Mięso + makaron/ryz + sałatka
Kolacja: Jaja + twaróg

Wzrost: 170cm
Waga: 55kg (wiem strasznie mało)

Chce dodać że jeszcze nie ćwiczyłem, ani nie stosowałem diety. Dopiero chcę zacząć.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
masz 15 lat , zadnej specjalistycznej diety nie musisz mieć poprostu zdrowo sie odzywiaj do tego duzo ruchu a tu masz art o treningu brzucha , warto przeczytac
https://www.sfd.pl/[Art]Trening_mięśni_brzucha-t949283.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14
Ok, dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1050
Przy zdrowym odzywianiu brzuszek zrobisz w ok. 2 miesiace. Ale to juz zalezy od ciebie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14
A więc zdecydowałem.
1. Dieta
2. Ćwiczenia
3. Aeroby

Mam nadzieje, że to mi wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sportakus szczerze wątpie :)

Zależy od twojego celu, nie oczekuj ze sie świetnie wyrzeźbisz po 2 miesiącach, nie da się zrobić tego w tak krótkim czasie. Myśle, że na wakacje za rok możesz już coś tam mieć :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

triceps zaczerwieniony

Następny temat

Trening

WHEY premium