SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch:)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Witam:)
Wiem że takich tematów były pewnie tysiące jak i nie miliony...
Chodzi mi o to , że nie chcę marnować czasu na siłowni na robienie brzucha i chcę go robić w domu.
posiadam ŁAWECZKĘ (można ustawić na brzuszki , na płasko, skos w górę na barki... taka normalna :D) 2x12kg hantle .
Chciałbym poprawić sobie brzuch do sierpnia , nie chodzi mi o formę na lato , tylko o coś ważniejszego ,ale nie muszę o tym tu pisać:)
Chciałbym abyście pomogli mi ułożyć coś sensownego z takim wyposażeniem.
Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 343 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12136
więc: przysiad i martwy masz w repertuarze- dokładasz wznosy i spięcia i wystarczy, względnie maszyna ze sporym obciążeniem

3/4 życia spędziłem aktywnie, resztę straciłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Pomoże ktoś czy nie bardzo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 627


Rób te ćwiczenia a efekt przyjdzie już niebawem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Czy ktoś uważa to za słuszny pomysł?
Słyszałem wiele opinii , że takie programy są złe , ale też i że są dobre... więc proszę o radę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 747
Ja słyszałem że A6W jest bardzo dobra :) Ale proszę także o pomoc specjalisty ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5313
A6w... Duzo osob przeciw... troche osob za.. nie wiadomo czy robic:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
tomeknba - oczywiście nie neguje Twojego pomysłu, tylko pytam tych doświadczonych;)

A6W robiłem i jest takie sobie , plecy bolą...:<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
AB Wheel i brzuch jak stal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 343 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12136
https://www.sfd.pl/MIĘŚNIE_BRZUCHA_ARTYKUŁ-t832748.html przeczytaj mam nadzieję, ze pomoże :)

3/4 życia spędziłem aktywnie, resztę straciłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 342
Cokta
AB Wheel i brzuch jak stal.


Wtrące swoje 3 grosze :)

Dzięki za propozycje, chyba sobie coś takiego zrobie. Prawde powiedziawszy to pierwsze słysze o czymś takim ale skoro działa i nie jest az tak nudne jak A6W to biore w ciemno

Zmieniony przez - alizee w dniu 2012-05-24 22:22:04

Nic ciekawego(..)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Dietę i aeroby mam...
Chodzi mi o dobór ćwiczeń, bo samo bieganie czy dieta nie zrobi brzucha Pawe92
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Smarowanie gwintów

Następny temat

ćwiczenia na drążku

WHEY premium