SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Browar przy odżywkach ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1144

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 461
siema ostatnio kumpel mi mówił że nie powinno się pić 2 bro po treningu jak biorę odżywki bo może mi się coś stać ... czy to prawda ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
jakie odzywki?

Ogolnie browar po treningu niebardzo pasuje
Albo cwiczysz albo pijesz

Zmieniony przez - metakreta w dniu 2012-06-14 19:46:47

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
W ogóle dziwie się jak można po treningu piwo pić : ) strata czasu i pieniędzy. Rozumiem nie jesteśmy zawodowcami i raz na jakiś czas zalać pałę albo co weekend kilka piwek. Sam co weekend dwa idę na imprezkę albo z znajomymi piję browary i efekty mam. Ale nigdy w całej karierze na siłowni nie wypiłem alkoholu w dzień treningowy albo przed dniem treningowym bo to dla mnie idiotyzm. Dodatkowo jak bierzesz odżywki to po co to brać skoro później alkohol pijesz ? Odpuść sobie na 100% i wytrzymaj do weekendu aby te kilka piwek spić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 461
A czyli w dzień nie treningowy można ? a dlaczego nie można po treningu wziąć sobie 1,2 bro ? jakie skutki ujemne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Alkohol wypłukuje witaminy z organizmu i odwadnia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6533
Musisz sobie zadać pytanie czy chcesz osiągnąć coś w kierunku sportu ? nie wiem PLAŻA 2012.I po drugie po co chodzisz na siłownie skoro pijesz % w tygodniu ?
Zadaj sobie zaj**iście ważne pytanie czym się różnisz ty chodząc na siłownie od osoby która leży do góry kołem przed tv, tudzież komputerem, gdy w dni treningowe chcesz walić browara płucząc sobie całe amino (jeżeli bierzesz jakiekolwiek suplementy)
Nie różnisz się niczym od szarego człowieka bo to zależy od ciebie jak wykorzystasz te 1-2h na siłowni ćwicząc.
A ogółem wujek google nie boli bo temat rzeka nie pierwszy i nie ostani

Zmieniony przez - Dzumior w dniu 2012-06-14 20:10:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
uzyj wyszukiwarki. bylo.

http://potreningu.pl/szukaj/wszystko/fraza/alkohol
czytaj

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-06-14 20:19:45

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co wybrać na przyrost siły?

Następny temat

Ile dawać na porcję i kiedy?

WHEY premium