SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak zakwasów :O ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Makaveli01 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 173
Witam . ciwcze juz poł roku i od jakiś 2 miesięcy nie mam zakwasów . nawet po 2 godzinach bycia na siłowni nie mam na drogi dzien zakwasów . CO JEST NIE TAK ?:O prosze o pomoc !
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś może robisz źle, może zła technika wykonywania ćwiczeń? U mnie trening trwa teraz godzinę, kiedyś jak się opieprzałem to trwał 2 godziny (mowa tu o za długich przerwach). Teraz robię tylko 60 sek. pomiędzy seriami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
nie zawsze trzeba miec:) pewnie za malo intensywnie trenujesz albo nie zmieniasz cw planu itd:)

Zmieniony przez - wladek0o w dniu 2013-09-22 20:52:06

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem to samo i zwiększenie intensywności pomogło. Większe ciężary, dynamiczniej podnoś i będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 173
robie intensywnie . biore duze ciezary bo robie mase . mam wiecej siedziec na siłowni ? robie intwensywnie a zadko sie mecze ;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
marek1957
robie intensywnie . biore duze ciezary bo robie mase . mam wiecej siedziec na siłowni ? robie intwensywnie a zadko sie mecze ;o


paradoks, antynomia, oksymoron
Czy te słowa są Ci znane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1461
Na silowni mozesz siedziec calymi dniami , ważne co na niej robisz , po zmieniaj cwiczenia na dane partie jakies drop-sety ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 286 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4301
Zakwasy nie są wyznacznikiem dobrego treningu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
bo?

Ja podejrzewam, że kolega ma kiepski trening. Nie ma też zakwasów. Hm...

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-09-22 21:48:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 286 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4301
Może inaczej - nie są wyznacznikiem dobrego treningu ale też nie oznaczają , że trening był zły . Troche źle to wyżej napisałem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
zrob ten sam trening w 50 min to zobaczymy czy nie bedzie 2 godziny siedziec... phii

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
sqn1500
Może inaczej - nie są wyznacznikiem dobrego treningu ale też nie oznaczają , że trening był zły . Troche źle to wyżej napisałem .


Ok, z tym się mogę zgodzić. Zakwasy nie są wyznacznikiem, ale jak się ćwiczy (zwłaszcza kulturystycznie!) i ich systematycznie nie ma, to coś jest nie halo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak sie nazywa dyscyplina sportowa i gdzie ja znajde na forum

Następny temat

gąbki/pianka

WHEY premium