SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak widocznych rezultatów po ćwiczeniach

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 422
Hej.

Od przeszło 6-ciu miesięcy chodzę na fitness. Zwiększałem ilość czasu stopniowo, od lutego wygląda to tak:
wt, cz - 2 x 50min (1 x strong body, 1 x fat burner) (razem ~4h)
pt - 1 x Zumba 50min
pn, śr, pt - 1 x 30-40 min bieżnia (czas zależy od intensywności jaką sobie ustawiam, przy maks. pułapie 13km/h(do 15) jest 30min, przy ~10km/h jest 40min)

Diety żadnej specjalnej nie stosuję. Jem to samo co jadłem przed rozpoczęciem zajęć, wtedy utrzymywałem wagę, teraz mimo ćwiczeń ona też się nie zmienia.

Problemem jest oczywiście bęben w kształcie (O) zamiast )( oraz -ale to już pewnie wada wrodzona- wystająca dupa

Jestem leniuch jeśli chodzi o jedzenie. Nie będę ukrywał że najchętniej uniknąłbym ścisłej diety o ile to możliwe (np odrzucając konkretną gamę produktów). Może jakieś te wynalazki w plastikowych wiadrach z kolorowymi nalepkami (suplementy?).

e: prędzej wolałbym więcej ćwiczeń niż przygotowywać sobie michę

Z góry dzięki!

Talia: 94
Udo: 54

-- Michał
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
W zasadzie sam sobie odpowiedziałeś. Dieta to podstawa. Suple dodatek do niej. Reszta to odpowiedni trening, duuużo cierpliwosci i dobra motywacja.

życze powodzenia.

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja!

Następny temat

Redukcja tluszczyk na brzuchu

WHEY premium