SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak tolerancji tłuszczu - Dieta Masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 771

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Płeć

M

Cel

Masa mieśniowa

Waga

81.4

Wzrost

185

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

24

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

4 treningi po godzine

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Street workout

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Zbyt dużo tłuszczu wpływa negatywnie na ćwiczenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 374
Siema , trenuje łącznie ponad 2 lata na początku siłownia teraz street work out . Moje pytanie jest następujące , mój organizm b. nie toleruje tłuszczu powyżej 50g dziennie , kiedy spożywam ponad z automatu moja waga wzrasta a jak sie podnoszę lub robie inne ćwiczenia czuje że mam zapchane żyły przez co bardzo szybko sie mecze . Chciał bym nabrać masy mięśniowej bo jestem po redukcji , problem polega na tym że wiem iż trzeba troche tłuszczu wiecej żeby i masa mięśniowa rosła lecz kiedy podnosze tłuszcz moje ćwiczenia trafiają szlak bo nie daje rady i musze wiecej odpoczywać niż ćwiczyć . Jakieś rady ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Pierwszy raz czytam takie rzeczy lecz jak mogą zapychać Ci się żyły ? Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 374
Nie chodzi czy sie zatykaja . Taki uczucie mam dodalem tluszcze i w ciagu jednego dnia nabralem 1.5 kg czego przy 50 g tłuszczu nie mam . Ok jak znajde czas to w ciagu paru dni jeszcze raz wylisze i wstawie moze ktoś pomoze . Dzieki za zainteresowanie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny.

Następny temat

zielon i czerwona herbata

WHEY premium