SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak rezultatów odchudzania

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nie wiem, czy powinnaś wliczać warzywa, ale ilości, które podajesz, są nierealne. 1g ogórka to niecały plasterek.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ruda bo ona właśnie nie wlicza warzyw dlatego daje 1g by zaznaczyc ze zjadła je ale nie wliczyła.
Dobrze to wygląda, jak tylko mozesz jedz świeże ryby pełnomorskie, śledz bedzie dla ciebie lepszy niz tynczyk w oleju roslinnym

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-11-28 09:10:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1644
No właśnie to mój sposób na niewliczanie warzyw w posiłek. W ten sposób mogę zapisać, że go zjadam, ale nie wliczam w bilans

:) :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Tuńczyka w oleju zamień na w sosie własnym...ten olej z puszki to jest niewiadomo co....a my lubimy wiedziec co jemy
Poza tym mało kcal Ci wyszło, dobij jeszczepoza tym ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
O ja gupia

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kalorie ok, nie ma znaczenia teraz,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1644
Postaram się jeszcze popracować nad kalorycznością, no ale najważniejsze, że idę w dobrą stronę. Tuńczyk jest jednorazowym wyskokiem - znalazłam puszkę w lodówce i trzeba ją zjeść

:) :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w tej twojej lodówce bardzo dziwne rzeczy same sie znajduja, które "trzeba zjeść"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
ja pierdziu.....czemu dziewczyny które tu trafiają zwykle mają mase rzeczy które muszą zjeśc żeby się nei zmarnowały...ty teraz myśl o zdrowiu a nie o tym, że stracisz 2 zł, bo nei zjesz tuńczyka który jest w lodówce.....oddaj ten syf komuś kogo nie lubisz

Ok Obli jak na kcal nei patrzymy to nieTwoje słowo jest święte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1644
W lodówce są rzeczy, które lubię - a tuńczyk w oleju do takich właśnie produktów należy, ale od dziś już nie będzie a z tym marnowaniem to nie chodzi o 2 zł, ale o to, że ogólnie wyrzucamy duże ilości jedzenia, a ja czegoś takiego nie lubię. Chodzi o to, że w moim domu staram się wykorzystać maksymalnie produkty, które kupuję.

:) :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[ART] Pochwała Przysiadu

Następny temat

redukcja i ujędrnienie po ciążach

WHEY premium