SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak progresu, przez długi czas

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136804
1. Żadne sterydy, nie masz ogarniętej diety i treningu. Wrzucaj posiłki do kalkulatora na Potreningu.pl, nadwyżkę kaloryczną rób węglami bądź tłuszczami, nigdy wszystko na raz, stawiaj na 1 źródło energii z którego czerpiesz
2. Twój trening w teorii dobry, w praktyce zbyt przeładowany żebyś cokolwiek na nim progresował bo przy takiej objętości nie masz na to szans, wybacz.
Nie masz nic na dwugłowe uda, nogi smyrnięte, nie ma łydek, przedramion, karku, brzucha, za to nawaliłeś zdublowanych wyciągów na plecy ;)

Treningi:
https://www.sfd.pl/Trening_metodą_body_building__kulturytyczna,_weiderowska_-t645745.html - bardzo dobry tren, masz progresję ciężaru prostą jak ruchanie + połowa ćwiczeń to brzuch i łydki a nie ten objętościowy szajs którym jedziesz
https://chomikuj.pl/Bad--Motherf***er/*e2*97*8f*e2*86*92KSI*c4*84*c5*bbKI (e-booki)*e2*97*8f/System Weidera - Ksia*c5*bcka - Plansze - Plakaty - UNIKAT! - plansza 4 i 5, trening góra dół, ogólnie jak pod futbol to równie dobrze trening ACT się sprawdzi, bo jego forma obwodowa podbije Ci troszkę wytrzymałość siłową pod Twój sport





Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2019-01-05 14:33:38

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2019-01-05 14:34:42

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2019-01-05 14:41:23
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
tomekkkkkk
Wiadomo ze zarcie lepiej ale uczy sie i jesli na prawde nie ma jak tych kcal dobic inaczej to gainer zda egzamin. Poszukaj sobie rankingow gainerow i wez cos polecanego ta pasza ma nabijac kcal wiec warto isc zasada jakosc ponad cene.


Ale to jest 3000kcal to nie jest jakaś ogromna ilość jedzenie żeby trzeba było ładować gainera. Po prostu trzeba stopniowo zwiększać ilość jedzenie i 3k będzie wchodzić bez większego problemu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6544
Mi teraz to i 5k wchodzi bez oporow w okresach kiedy trzeba :P ale jeszcze za czasow technikum przydal by mi sie na pewno. Chociaz jestem zwolennikiem zarcia a nie proszku to czasem latwiejsze to rozwiazanie niz jesc z pojemnika w ktorym zarcie bylo w cieple X godzin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 460 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9386
Tomekkkkkk chyba nie zdajesz sobie sprawy ile to jest 5k kalorii na zdrowym żarciu bez odżywek.
Musisz się nauczyć że żadne odżywki. Żadne sterydy nie przyniosą efektu jeżeli nie ogarniesz miski. I uwierz mi lepiej zjeść dobra porcje zimnego zarcia niż wypić odżywkę...Pomyśl na logikę skoro przy wadze 75 k nie potrafisz utrzymać miski to jak chcesz to zrobić przy dodatkowych 20 kg nieba które trzeba będzie odżywiać.

Ja w siłowni trzymam się zasady 3x S
Jeżeli podejdziesz do tematu Sumiennie będziesz Systematyczny i Szczery wobec tego co założyłeś to zawsze będziesz miał dobre efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
5k na czystym żarciu trudne do utzrymania choć wiadomo, że nie niemożliwe, ale jak by podejść do takiej kaloryczności tylko na zdrowych i ogólnie uznawanych produktach to faktycznie trzeba się nagimnastykować

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 227
Póki co w miarę sobie posiłki przygotowałem, takie które moge sobie przyrzadzic i wziac do szkoly, zastanawiam sie czy dolozyc sobie mass attack do tego, poszloby wszystko lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Tego nigdy nie wiadomo czy poszłoby lepiej bo to zależy od Twojego bilansu jak dietę jesteś w stanie ogarnąć samym jedzeniem to tego się trzymaj, a jak już jest konieczność uzupełnienia suplementem to tyle ile brakuje w diecie.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 460 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9386
Kotlen pamiętaj o małych krokach... tzn zmień najpierw miskę zobacz jak organizm reaguje i wtedy dopiero suplementy dorzucić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 227
Dobra, dam sobie czasu poki co, dziekuje za wszystkie rady!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 227
Jeszcze odnosnie zmiany planu, zainteresowalo mnie takie cos i nie wiem czy warto jest to testowac? Wydaje mi sie ze zbyt malo cwiczen, mala intensywnosc?

PON.
Push siła:
przysiad - 5x5
wyciskanie płasko- 5x5
wyciskanie skos dodatni- 4x8
OHP- 5x5
Wyciskanie wąsko- 4x 10-6

WT.
Pull hiper.
Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia- 4x 12-10
Ściąganie wyciągu górnego do klatki -4x12
Wyprosty na ławce rzymskiej 3x12
Wzniosy bokiem na wyciągu (na barki)- 4x12
Uginanie ramion chwyt młotkowy- 3 x15

CZW.
Push Hiper.
Przysiad 4x 12-10
Prostowanie nóg na maszynie 3 x12
Wyciskanie na ławce ujemnej 4 x12-8
Rozpiętki na bramie/ maszynie 4x 12
Wyciskanie hantli siedząc- 4x12
Wyciskanie francuskie 4 x12

PT.
Pull siła
-Martwy ciąg 5x5
-Podciągnie na drążku 3x (z dopinanym obciążeniem)
-Wiosło hantlem 4x8-6
-Wzniosy hantli bokiem- 4x 10
- Uginanie ramion ze sztangą łamaną 4x10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalistenika dla 14latka

Następny temat

Trening SPLIT 3x w tygodniu

WHEY premium