SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak postępów.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 164
Witam. Mam pytanie. Co może być przyczyną kompletnego braku postępów w treningu??? masa idzie baaardzo powoli a siła to już chyba w ogóle....Zatrzymałem sie w granicach 110-115kg na ławce prostej i brak jakiichkolwiek perspektyw na choćby kg więcej....Proszę o radę.

One Desire, One Life. NO LIMITS!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
a) Trenowałeś na suplach(długo bez przerw) i je odstawiłeś
b) Masz za słaby trening
c) Może za warto odstawić siłownie na 2 tyg lub zacząć cykl regeneracyjny?
d) Za małe obciążenia
e) Za intensywny trening
f) Zła dieta
g) Monotonny trening
h) Za krótki trening
i) Za mało odpoczynku w tym snu
j) Za dużo aerobów bezpośrednio przed-po wysiłku
k) Słabe rozgrzewki
l) Nie stosujesz progresji
m) Brak motywacji
n) Zbyt duży stres
o) Za mała różnorodność ćwiczeń
itp. może coś z tego?

Odstaw prostą na miesiąc lub dwa i rób skosy. Może cyc się znudził i potrzebuje przerwy.. ;)

Zmieniony przez - mikadorus w dniu 2010-01-08 22:07:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
Napisz coś o sobie. Ile już ćwiczysz jednym planem, jak tam z regeneracją, odżywianiem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 164
Staram się odżywiać zdrowo, znaczy się nie mam konkretnej diety ale mam posiłki rozplanowane za co 3godziny i raczej wysokobiałkowe...Plan zmieniam zawsze gdzieś po półtora miesiąca...
mikadorus - tu masz odpowiedzi na Twoje teorie:P
a) Z Supli ostatnio nie korzystałem
b) Trening mam mocny, praktycznie na każdej parti mam zakwasy po treningu
c) Nie wiem co to cykl regenarycyjny;P
d) Obciążenia stosuje takie, że wykonuje poprawnie tylko tyle powtórzeń ile zamierzyłem i ani jednego wiecej
e) Czy zbyt intensywny? No nie wiem...nie umiem jednoznacznie odpowiedzieć
f) Bardo prawdopodobne, że mam złą dietę...
g) Co dwa tygodznie odwracam kolejność ćwiczeń i zwiększam ciężar więc chyba nie jest monotonny:P
h) Ćwicze około godziny, czasem więcej troszkę
i) Dwa dni w tgodniu nie robie kompletnie nic:) Także to moja regenaracja. Ze snem bywa różnie
j) Nie stosuje żadnych aerobów. Chociaż mam zamiar włączyć bieganie po treningu
k) Rozgrzewam się około 10min, pierwsze całe ciało a potem ćwiczoną partię
l) jak najbardziej stosuje progresje.
m) No jak sie nie widzi postepów to motywacja troche spada:(
n) Stres jak iu każdego - jest. Ale na siłowni o tym nie myśle...
0) Ćwiczenie mam różnorodne raczej....

mikadorus spróbój teraz wybrac konkretną przyczynę przy moich odpowiedziach:P pzdr

One Desire, One Life. NO LIMITS!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t501693.html

wypełnij!

rozpisz stary trening, albo przynajmniej daj przyklad dla jakiejś grupy, ktora najwolniej sie rozwija

zdrowe- jak to określiłeś- odżywianie nie starcza na dlugo- zreszta piszesz, ze jest to odzywianie wysokobialkowe, a jednostronnośc nie sądze aby była i zdrowa i skuteczna w tym wzgledzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Może to być wina regenki. Tzn. Ja co półtora miesiąca robię sobie 2 tyg ćwiczeń z 40% max. obciążenia. Podnoszę tak. z 15 razy (chociaż siły jest na więcej). Mnie to pomogło się ruszyć z miejsca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 164
Przykład grupy która najmniej i najwolniej się rozwija to klatka piersiowa i tricepsy.

Obecnie ćwicze 5 dni w tygodniu i wygląda to tak:
Wtorek - klatka+Brzuch
Środa - Nogi+Biceps
Czwartek - Plecy+Brzuch
Piątek - Klatka+Barki
Sobota - Biceps+Triceps+Brzuch

Natomiast stary trening wyglądał mniej więcej tak:
(klatkę ćwiczyłem na siłe, samą ławką prostą według jakiegoś planu z %ciężaru max)
Wtorek Plecy+ Biceps
Środa Klatka+Barki
Piątek Nogi
Sobota Klatka+Triceps


Przeciwwskazań zdrowotnych brak, Z dietą u mnie nie najlepiej...Nie umiem sobie tego dobrze ułożyć...jak pisałem wcześniej, mało w niej węglowodanów a duzo białka....

One Desire, One Life. NO LIMITS!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Ja klatę i bica robię 3h na treningu masowym

Nie mam planu przy sobie ale 30x3min= 90 minut przerw + 15mint rozgrzewki przed + ok.10 na serie rozgrzewkowe + na koniec rozciąganie to jakieś 5min = 2h, na przygotowanie. i 60minut na ćwiczenie.

Inaczej to mi nie idzie.

Moja rozpiska
Klata+ bic
Plecy+ tric
Nogi+ barki

Plan 3 dniowy. Wg. mnie za mało odpoczynku masz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ale zdajesz sobie sprawę, ze to co glownie ogranicza twoje postępy to dieta;

zacznij więc od niej- inaczej do niczego nie dojdziemy; dojdzie tylko do powielania starych blędów...

wklejam Ci linka do działu gdzie dowiesz sie wiele i ułozysz dietę;
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

jak to bedzie gotowe to odświerz temat- wrócimy wtenczas do kwestii twojego trenowania.

Powodzenia!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW/ 3x w tyg. do oceny !

Następny temat

fbw brak siły ??

WHEY premium