SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak odbloku problemy !!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 128
Witam mam 18 lat
Pisałem w tym temacie już, pytalem o odblok. Sprawa się tak potoczyła, że pewien gościu zrobił mnie w c***a i na odblok dał proviron zamiast clomidu. Gdy dowiedziałem się, że to mi nie pomoże, nie bralem tego i zostawiłem sobie na sprzedaż. Generalnie chodzi oto, że wziąłem 7 strzałów omnadrenu z jelfy po czym miałem probelmy z sercem i cisnieniem. Bylem u lekarza przypisal co trzeba, cisnienie zeszło. Następnie niestety zaczeły sie nastepne numery, ze serce czesto zaczelo mi wolno bić i krecilo mi sie w glowie, najczesciej an wieczornych spacerkach, straszne zaburzenia koncentracji. Lecz i to ustało byłem u lekarza w zeszłym miesiacu, zrobiono mi EKG, wyszło wręcz książkowe, lekarka powiedziała, że jest wszystko w porządku rowniez z cisnieniem. Jednak powiedziala, ze skoro wciaz cos mnie drażni to powinienem iść do kardiologa, dostałem skierowanie. Jednak dochodze do wniosku, że to przecież prawdo podobnie nie o serce chodzi, skoro wszystko jest OK, tylko o zaburzenia hormonów, wkońcu brałem omnadren. Dzisiejsze objawy są takie, że z sercem wszystko OK, czasem tylko raz max 2 razy w dniu amm taki moment ze podskoczy mi serce, nie wiem jak to opisac taka pauza chwilowa w biciu. Jednak największy problem jest taki, że spadło mi libido, nie czuje potrzeby sexu, jestem senny bardzo często... ostatnio muszę pracować w domu i np. 2 godziny przy łopacie spędzić po czym jestem wyczerpany niesamowicie ( choć teraz upały ustały ). Jeżeli już dojdzie do erekcji, to po jakimś czasie jestem już całkowicie niesprawny, dosłownie nic mi się nie chce. Kiedyś podjarany w sobotnie wieczory zawsze z powodu jakiejś imprezy, dzisiaj potrafie sie zrobic senny i zamulić... czuje ze cos jest nie tak. I często amm bol glowy przed snem, co mi sie nigdy nie zdarzalo. Wyczytałem w wielu źródłach, że to właśnie problemy hormonalne.

Wiem, że jestem idiotą, kretynem, cepem, więc nie musicie mi tego mówić ! i wiem, że wziąłem się od dupy strony za to. Obecnie jestem tak zrażony, że już nie mam zamiaru tykać sterydów. Ćwicze tylko na sucho, a no i pompa treningowa też słaba, wcześniej gdy ćwiczyłem na sucho byla dużo mocniejsza.

Teraz co powinienem zrobić? jakie są środki naturalne, by jakoś poprawić swój stan, z tego co wiem organizm odblokuje się wkońcu sam, jednak chciałbym, aby było to jak najszybciej, bo minęły już 3 miesiące!!

Pozdrawiam serdecznie i prosze juz nie krytykowac tylko bezposrednio napisac, jak powinienem się teraz zachować.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
idź zbadaj poziom testa, a potem dopiero myśl co robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4400
w sumie poszlo tylko 7 shotów nie tak duzo. moim zdaniem za jakies 2 miechy juz powinno byc git. bierzesz jakies witaminki czy zestawy kompleksowe witamin??? jak nie to spróbuj magnez, cynk przede wszystkim. witaine C kup jakis preparat wapniowy z witaminka D...

Zawsze bedziesz chciał wiecej...
Zawsze Ci bedzie mało...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
kardiolog. a od ogólengo lekarza poproś o nootropil .

Zmieniony przez - darmozjad w dniu 2010-08-04 18:03:54

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
wikxMT niekiedy takie coś wynika z psychiki. Bardzo się przejmujesz, myślisz o tym kontrolujesz. Sprawdzasz oddech serce. Nie wolno tego robić, nie można o tym myśleć.
Sam w taki sposób trafiłem do szpitala. Po kompleksowych badaniach wyszło, że wszystko jest OK. Upierałem się, że nie. Chciałem żeby mnie zostawili dłużej, bo bałem się o własne życie. I wtedy trafiłem na lekarza, który udowodnił mi to, że w te stany, kołatania serca, hiperwentylacji wprowadzam się sam. pozostawił mnie w szpitalu do momentu kiedy miało mnie to złapać. Wtedy miałem szybko go wezwać. I tak właśnie było. Wezwałem tego lekarza w chwili jak mi się wydawało ataku. A on bez reakcji ratowniczej zajął mnie pytaniami i interesującą rozmową. Nagle wszystko minęło. Po czym poprosił abym znowu sprawdził oddech i bicie serca czy wszystko jest ok. Po chwili znowu wprowadziłem się w hiperwentylację.
Pamiętaj to są rzeczy, których nie powinniśmy kontrolować i nie powinniśmy się nad nimi zastanawiać, bo to doprpowadza właśnie do takich stanów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 128
Jendrek74 gościu chyba masz racje, nie jeden mi mówił, ze tak jest... ja wciąż kontroluje to wszystko... ale te jazdy z sercem, że źle widziałem i słabo mi było, to miałem na prawde akurat bo to nie raz ziomki nawet widzieli, ze cos mi jest... ale to minelo.. no coz na razie dam sobie rade jakos, bede bral ten magnez, ale wciaz jestem po wszystkim senny to mnie dręczy bardzo... zmęczenie typowe.. no nic może sobie wkręcam rzeczywiście.

wojtas - nie biore nic, ale większość objawów zaczęła się jak odstawiłem magnez.


Bardzo dziękuje za pomoc jeśli ktoś coś może dodać będę wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Myślę podobnie jak Jędrek twoje kłopoty raczej mają podłoże nerwicowe, w tym
kierunku bym szukał pomocy.
Brak odbloku to druga sprawa, po jakimś czasie organiżm odblokuje się sam,
co do gospodarki hormonalnej zrób badania, wtedy będziesz wiedział czy masz
aktualnie wyniki w normie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
co do libido to zrób badanie ;
testosteron
proplaktyna

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
prolaktyna sorki

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
prolaktyna może i jest rozregulowana, ale w cyklu deci nie było. Ale badania na test, prolaktyne i estrogen powinieneś zrobić, pewnie tu leży problem z libido. A niskie libido powoduje u ciebie że łapiesz doła i zaczynasz sobie wkręcać jazdy z sercem, tak jak mówi Jędrek. Ja mam takie akcje jak zasnąć nie mogę, wtedy próbuje kontrolować oddech i czuje zmienne tempo bicia serca. Nie myśl o tym, oddychaj automatycznie, znajdź sobie na jakiś temat co cię pasjonuje i na nim się rozluźnij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
lekarz psychiatra.

serio, bez zlosliwosci.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldek+Winko+Omka czy to dobre połączenie

Następny temat

deca + sustanon?

WHEY premium