SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak efektów

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Po alkoholu często organizm jest lekko odwodniony stąd spadek wagi.

Zaczęła bym od początku. Niech będzie nawet ta sama kaloryka na start, ale trzymaj się tego minimum miesiąc. Po miesiącu bez wpadek można oceniać czy działa czy nie działa. Do tego trening FBW, może być w domu. Jak pisałam wcześniej jest wątek z takimi treningami również do wykonania w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3268
Tetiszeri co mozesz powiedziec na temat mojego treningi ktory nie wiesz jak wyglada?? Fbw to nie trening? Dziwne bo trener mi go rok temu rozpisal.. Krytykowac w internecie kazdy potrafi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26117
Minia93
Anita78 jaka masz diete ile wazysz i co cwiczysz?


fakt - źle przeczytałam - myślałam ze 1,5k więcej bo u mnie zawsze po alkoholu miałam więcej na wadze :)
w moim dzienniku wszystko jest podane - codzienna micha i ćwiczenia a ważyłam 3tyg temu85kg
pilnuje michy - ćwiczę siłowo cardio robię jakie lubię i chce i powoli efekt będzie - nie dziś ale za jakiś czas na pewno :)
z dugiej strony nie chce szybkiego spadku wagi bo juz zgubiłam swoje i chce aby cialo bylo fajne a nie flak:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26117
Minia93
Tetiszeri co mozesz powiedziec na temat mojego treningi ktory nie wiesz jak wyglada?? Fbw to nie trening? Dziwne bo trener mi go rok temu rozpisal.. Krytykowac w internecie kazdy potrafi


Nikt nie krytykuje a CI próbują pomóc od samego początku wątku.A widząc po twoich wpisach masz postawę jaką masz ....


Zmieniony przez - Anita78 w dniu 2018-10-13 13:24:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3268
Anita jezeli ktos pisze ze moj trening to zaden trening no to sorryy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26117
Minia93
Anita jezeli ktos pisze ze moj trening to zaden trening no to sorryy


Przeczytałam jej wpis :)
I powiem tak - żaden trening ci nie pomorze jak nie poukładasz siebie w głowie i nadal będziesz jadła jak jadła


Zmieniony przez - Anita78 w dniu 2018-10-13 16:45:20
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Minia napisałaś tak:

Silownia niestety odpada
W domu bieznia orbiterek hantle sztangi
Obecny tening 4x wtyg bieznia 60min marszobieg na zmiane ide zawsze pod gore 2-7% 5,7-6,9 /h biegnie max 30s na 4-5 min marszu 9-13 km/h tez pod gore orbi 20min 30% obciazenia 10km/h
100 Przysiadow z obciazeniem i ogolnie fbw ale olalam znow Zaczne jak zlapie motywacje ogolnie rower szybkim tempem latem codziennie z przyczepka (70kg) lacznie z dzieciakami codziennie jezdzilam 10-20km szybkim tempem po lasach sciezkach i tak nic to nie dalo teraz 1 w tyg...

Więc raz że trening który zawiera 100 przysiadów z obciążeniem wygląda podejrzanie ale przede wszystkim napisałaś że go olałaś. Więc można założyć że robisz teraz głównie marszobiegi i jazdę na rowerze. Ciężko nam zgadywać co robisz. Możemy się odnieść tylko do tego co napisałaś.

Jeśli wykonujesz jakis inny trening to opisz go jasno :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3268
Przysiady robie 10x10 olalam fbw i nie wracam do niego podjelismy decyzje z mezem o zakupie atlasu do domu na nim uloze jakis plan do tego przysiady j/w i cardio 60min Marszobiegu wstepnie 3x diete ustalam na 2000 kcal choc nie wiem czy to nie za malo na start.. Zapotrzebowanie z 4x treningiem niby 2900 ale cos mi tu nie pasuje. Dieta 2g bialka 0,5 tluszcze wegli wychodzi 230 ale nie wiem czy nie zejde do 210-200 na koszt tluszczy ale to okaze sie w praniu Cel narazie miesiac wyrzucam na maksa cukier i biala make oraz margaryne. Nie Wiem co z cola zero pic czy nie? Szczerze przyznam nie lubie coli ale czasem poprostu mam ochote duzego wziac powiedzmy raz na dwa dni cola zawsze jest w domu maz pije... jakies rady odnosnie tej maszyny? Wymiary moje podalam zobaczymy za miesiac. Jak bedzie slabo to poddaje narazie mam wkreta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Łyk coli zero raz na jakiś czas nie będzie tragedią. Co do atlasu - to wszystko zależy od kasy i miejsca jakim dysponujecie. Niemniej jednak można się bez niego obyć i ćwiczyć samymi wolnymi ciężarami. Główna zaleta takiej maszyny to wyciąg z linką - można na nim sporo fajnych ćwiczeń porobić. Ale nie jest to niezbędny sprzęt.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jak ułożysz plan to wrzuć to coś pomożemy. Chociaż o ile nie masz pomocy kogoś doświadczonego to polecała bym jednak sięgnąć po jakiegoś gotowca. Przysiadów 10x10 też nie poleciałbym osobie początkującej. Takie jest moje zdanie. :)

Też stawialabym raczej na wolne obciążenie, ławeczkę że stojakiem żeby sie dało zrobić też przysiady. Można zamontować sam wyciąg. Jakoś osobno te sprzęty bardziej do mnie przemawiają niż jeden atlas.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lato 2019 :)

Następny temat

Plan treningowy do oceny.

WHEY premium