SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak diety w dni nietreningowe

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 115
Hej mam pytanie, poniewaz zastanawiam sie nad sensem diety w dni nietreningowe. Ogółem ćwicze miesiac, mam 19lat,174cm wzrostu,waga 72kg. Problem polega na tym ze w dzien treningu jem:ryz,jaja,mieso,twarog,chlebek pelnoziarnisty,platki owsiane, czasami makaron z twarogiem ale to po treningu przed jem ciemny ryz :) a w dni nietreningowe jem to co mama ugotuje(rowniez z powodu narzekania ile jem jajek itd) i ogolem cwicze se na ciezarach wolnych i zaczalem cwiczyc jak mialem 33cm w obwodzie w reku po miesiecu mam 35cm czyli uroslo mi 2cm jak dla mnie efekt mega zadowalajacy i nie narzekam, moze nie jak u wielu osob ktore pisza ze po 4dniach po jakis odzywach im 2cm urosly no ale dla mnie git :D i wlasnie pytanie jaki dieta ma sens w dzien nietreningowy? oczywiscie wiem ze super kulturysta by mnie zjechal, ze wgl to nie do pomyslenia itd ze dieta jest i powinno jej sie przestzegac codziennie, ale ja lubie pic piwo,jesc czasami jakies gowna z budek itd i troche wedlug mojego odczucia wazniejsza dieta jest w dzien treningu bo czesto uzyskany efekt po silowni i po calej nocy spania zostaje, a w dzien nietreningowy czuje moze ze ten miesien odpoczywa itd ale jakby juz tak nie rosnie jak w tamten dzien, wiec pytanie czy dieta jest tak samo wazna w dzien nietreningowy i jakie sa skutki nie przestganie jej w te dni? bo jesli widza przyrost masy i zwiekszenie sily(bo podnosze wiecej) to jakby zaczynam dostrzegac glupoty zeby wlasnie ja az tak przestrzegac(ja oczywiscie pytam i chce uslyszec zdanie innych, :) )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Gorszej głupoty dawno nie czytałem. Właśnie w dzień nietreningowy mięsień się regeneruje i rośnie, w dzień treningu jest niszczony. Dietę powinno się trzymać cały czas, pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 115
Napisalem, ze sie pytam, a nie ze cos tam twierdze. Tylko zastanawia mnie fakt czemu po treningu lapa mi rosnie odrazu w sensie pierw wiadomo, ze jest pompa i to sie utrzymyje jakis tam czas, ale po spadku tego calego napiecia nie raz widze ze reka troche urosla czy po obudzeniu sie rano i ten efekt sie utrzymuje, a nastepnego dnia nigdy nie zobaczylem przyrostu, albo po prostu caly czas sie na to na gapie no ale po calym miesiacu jednak efekt widze, wiec wychodziloby na to ze przybralem na masie od domowego spaghetti czy innych rzeczy ktore jem w dni nietreningowe.

Zmieniony przez - lajos94 w dniu 2014-01-11 11:21:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
1. nie widzisz jak miesien rosnie z dnia na dzien tylko widzisz 'pompe', miesnie niestety nie rosną w takim tempie zeby na drugi dzien po treningu widziec jak sie zwiekszyl...
2. dieta w dni nie treningowe jest tak samo wazna jak w dni treningowe, chodzi o ilosc skladnikow, jak masz za malo bialka danego dnia to miesien po prostu niebedzie mial z czego sie budowac... do utrzymania duzej masy potrzeba duzo bialka, jesli go nie dostarczysz to organizm zacznie zjadac powoli miesnie
3. na Twoim poziomie zaawansowania to nawet jak zjesz byle gowno to i tak bedziesz mial efekty, niestety im dluzej bedziesz cwiczyl to te efekty beda coraz mniejsze...

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2014-01-11 12:25:03

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 115
ooo dziekuje :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porada dla zielonego

Następny temat

Plan treningowy na mase dla 13 latka.

WHEY premium