SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak czucia skóry na tricepsie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2
Witam mam problem od jakis 3 tygodni zacząłem treningi po przerwie ponad roku. We wtorek robilem ćwiczenia tricepsu i bylo wszystko wporzadku do srody jak wrocilem z pracy i szedlem na silownie zaowazylem ze nie czuje skóry na tricepsie staralem sie to jakos rozmasowac masciami ale nic to nie daje a nawet jest coraz gorzej bo zaczynam czuc ból jak odegne reke do tylu jak by cos w rodku mnie kulo a odczucie skury mam jak bym otrzymal jakis zastrzyk znieczulajacy.w czym może byc problem
Pozdrawiam
William
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 232
kiedys mialem podobny problem. U mnie jednak wystapilo to po operacji nie daleko w miejscu gdzie byla rozcinana skora. w niektorych miejscach na nodze tez nie czulem nic jak dotykalem szczypalem itp. ... :) lekarz jak sie nie myle przepisal mi witamine b1. Nie wiem czy Tobie to pomoże lekarzem tez nie jestem ale moze cos jednak sie przyda z tych informacji pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 593 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3503
Widzę, że masz objawy neurologiczne dermatomu na poziomie c5 lub th1, prawdopodobnie w wyniku ucisku na nerw, może to być spowodowane: 1)zmniejszeniem przestrzeni międzykręgowej na ww wspomnianym odcinku, 2) nadmiernym napięciem mięśni pochyłych szyi 3) ustawieniem I żebra lub obojczyka. - trzeba by było zróżnicować. Do tego ból przy rozciąganiu nerwu - co świadczy o podrażnieniu korzeniowym. Możesz stosować ciepłe okłady/kąpiel we wspomniane miejsca, ale najlepiej udaj się do dobrego terapeuty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łysienie androgenne u 21 latka.

Następny temat

Lordoza lędźwiowa - pomocy!

WHEY premium