SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak apetytu po treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3487
Witam, mam dosc uciazliwy problem, mianowicie po treningu nie jestem w stanie w siebie wmusic pełnowartosciowego posiłku... Predzej zwroce niz zjem, obojetnie jak dobrze bym tego nie przyrządził. Stan ten trwa minimum godzine, a wiadomo ze bialko i wegle trzeba dostarczyc ASAP. Kilka bananow jeszcze dam rade przełknąć, no i białko wypije. Tutaj pojawia sie moje pytanie, moge do tego białka wrzucać ze 130g owsianych, (mysle ze jak to potraktuje blenderem to wypije dosc gładko)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jasne. Dobry pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
30g białka na mleku + banan i to starczy nawet na kilka godzin, aby organizm nie płakał po treningu.
Też nie mam apetytu, zawsze szejka walnę po treningu i często nawet się kładę i "leżę" godzinę, potem leci obiad dopiero.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
jw

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 683
Też miałem ten problem ale się przemogłem jakoś to kwestia chyba zmiany złych nawyków żywieniowych.

Kurek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój znajomy nie lubi jeść z rana, dlatego dopiero po 1-2 godzinach od przebudzenia; zjada posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3487
Ok, to bede robil 30 bialka 130 owsianych, i ze 2-3 banany, dzieki :).
Rano tez 0 apetytu, ale sniadanie podobnie wyglada - owsianka bialko + 5 jaj i oliwa, takze jakos daje rade ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 683
Lipa ja jak rano nie zjadłem to przed snem mi się ssanie włączało i futrowałem ile wlezie a potem się dziwiłem że się wszystko w smalec odkładało. :D

Kurek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3487
No wlasnie ssanie to ja mam zwykle przed treningiem, a najwieksze wlasnie w nocy ;D. 2 twarogi zapijane oliwą srednio daja rade, no ale co zrobic; ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Pora posiłku nie ma jakiegoś bezpośredniego przełożenia na odkładanie w tłuszcz - także przesadzałeś może po prostu z ilością kalorii, szczególnie z węgli.

// Na brak apetytu najlepsza jest zmiana monotonicznego jadłospisu, urozmaicanie, nowe smaki. Jeśli też długo robiliście redukcję, to żołądek potrzebuje trochę czasu na przyzwyczajenie się do większych ilości jedzenia :)


2 twarogi zapijane oliwą srednio daja rade, no ale co zrobic; ).


A może normalny posiłek, z węglami?

Zmieniony przez - FanC w dniu 2013-02-01 23:23:27

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Wydaje mi się że płatki owsiane to nie najlepszy pomysł po treningu. Według mnie lepiej wrzucić 1-2 banany, + WPC odrazu po, i potem do godziny, pełnowartościowy posiłek (oczywiście o ile ta godzina wystarczy aby złapał cię głód).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę #2

Następny temat

dieta do oceny.

WHEY premium