SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak apetytu - 700kcal

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Co ma zbadać osoba z delikatną nadwagą - 5-7kg brakuje do sylwetki fit, treningi silowe, wydolnosciowe,kompleksy sztangowe wcale nie poprawiły jej apetytu.
Mi przychodzi na mysl tarczyca, coś jeszcze zbadać?
Zje czysto np mięso to, to nie jest w stanie wcisnac w siebie wiecej niz 700kcal, a ma jak przecietna kobieta 60kg.
Skad takie zaburzenia mogą sie jeszcze brać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Rozumiem, że ta "osoba" to nie Ty?
Takiej diagnozy i to dla znajomej nie polecam szukać na forum. Za mało danych żeby cokolwiek stwierdzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Takie niejadki powinny jeść niewielkie porcje ale nawet 7-8 razy dziennie. kalorie się nazbierają wtedy.

Poza tym namów ją żeby sama zajrzała do naszego działu i założyła swój temat. ankieta by sporo wyjaśniła w tej kwestii (oczywiście włącznie ze zrzutami diety i fotkami). Kobiety często mówią, ze nie są w stanie wcisnąć w siebie więcej jak 1000 kcal. Tylko później się okazuje zazwyczaj, że taka kaloryczność ma zgoła inne źródło.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
takie zaburzenia moga sie rowniez brac z psychiki
inna sprawa kobiety czesto mowia, ze nie moga, nei dadza rady, a jak co do czego to zjesc potrafia

Ale to wszytsko wrozenie z fusów, na podstawie tak niklych informacji ciezko cokolwiek stwierdzic,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
prowadze tą osobę i wiem doskonale jak je. Je czysto, do smieci ją nawet nie ciągnie. Od 2 tyg zaczela cwiczyc jak wyżej wspomniałem, wczesniej przez rok czasu nie miala zadnej aktywnosci i wlasnie te 7kg jej wpadło. Jakie dane jeszcze potrzebujecie, zeby dało wam to szerszy kat myslenia? Pomysl z 7-8posilkami wdrążę, ale mysle ze to tylko milowy krok do jej problemow. Ogolnie dziewczyna pelna energii, chce cwiczyc az ponadto, ale przy 700kcal ze swoim zapałem to długo raczej nie pociagnie.
Jedyne co mi przyszlo do glowy, to też to, ze nie smacznie sobie gotuje, to też czesty problem, szczegolnie na poczatku jak jedyne co sie umie zrobic to gotowana kure i suchy ryz.

Zmieniony przez - zapomnijx4 w dniu 2015-04-11 21:22:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
sorry, ale…. "prowadzisz"? To znaczy, że masz ku temu odpowiednie kompetencje i nie robisz tego charytatywnie, a tutaj szukasz rady i kogoś, kto poprowadzi Ciebie?

Ile odpalasz ze swojego honorarium? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
No sucha kura i ryż na dłuższą metę to ciężka sprawa. Można się zniechęcić do żarcia na dobre.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Po prostu 1szy raz mam taki przypadek, ze ktoś zaczyna ciezko silowo trenować, nie ma ochoty nawet na cheaty, tyle samo jest w stanie zjęść kcal z przetworzonego lub czystego jedzenia i jest pełen wigoru jedząc 700kcal. Dla mnie pierwszy tak dziwaczny przypadek i nie szukam prowadzenia za ręke tylko sugestii co moze byc przyczyną.
Posilki sobie tez smaczne robi, wiec juz można to przekreslić, bo dokladnie mi opowiedziala co i jak robi. Tragedii niema.

Zmieniony przez - zapomnijx4 w dniu 2015-04-11 23:02:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Tu znajdziesz parę babek co na trawie targają ciężary. Taka ich uroda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tarczyca chyba na pewno do zbadania... A do niskiej kaloryczności się człowiek przyzwyczaja i na prawdę potrafi ciągnąć na zaskakująco małej ilości jedzenia. Sama potrafiłam funkcjonować i trenować na warzywach i suchym kuraku i trzymać wagę, bo mi się nie chciało kalorii liczyć i nie miałam apetytu. Szkoda, że potem efekty treningów są kiepskie. No i potem jak się trzeba dociąć, to jest mogiła, bo normalna redukcja już nie działa.

Jak nie ma apetytu, to shaki są niezłe - dodasz mleko kokosowe, jakiś owoc, namoczone płatki, whey i dociśniesz nawet z 500 kcal z dobrymi BWT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
tak jak mowisz, bedzie trzeba poczatkowo jakimis kalorycznymi smacznymi szejkami ją odratować, pozniej może to się ustabilizuje.
Mam znajomą co ma niedoczynnosc tarczycy i faktycznie, troche ryby, troche tluszczy zje i zajmuje 1sze miejsca w trojboju :)


Zmieniony przez - zapomnijx4 w dniu 2015-04-12 14:48:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Foormanka walczy - [redukcja]

Następny temat

[ART] Ale czy ja nie przytyje?

WHEY premium